Firma Ecler zaprezentowała pierwszy na rynku, rewolucyjny, profesjonalny, bezprzewodowy system audio do instalacji stałych.

Składa się on z jednostki centralnej CORE do której można podłączyć do 24 głośników bezprzewodowych zainstalowanych na powierzchni maksymalnie 500 metrów kwadratowych. Do jednostki centralnej można podłączyć trzy źródła sygnału audio, a wbudowany odbiornik Bluetooth pozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z telefonu, tabletu i komputera znajdującego się w odległości do 25 metrów.

 
Zarządzanie całym systemem odbywa się z poziomu dedykowanej aplikacji WiSpeak grip dostępnej zarówno na platformę Android jak i App Store.

 
Producent przygotował dwa rodzaje kolumn aktywnych, które można połączyć bezprzewodowo z jednostką CORE, wyposażony w przetwornik 3” model TUBE oraz bazujący na głośniku 5” model CUBE. Jeden i drugi głośnik można zainstalować na ścianie, a model CUBE, dzięki specjalnym akcesoriom montażowym, można również umieścić na biurku.

Zarządzanie całym systemem odbywa się z poziomu aplikacji WiSpeak grip app, która pozwala na przeprowadzenie konfiguracji, bieżące zarządzanie systemem (regulację poziomu głośności, całego systemu i każdego podłączonego głośnika, EQ, wybór źródła) czy monitoring pracy systemu. Jednak prawdziwym hitem dającym nieograniczone możliwości integratorom i projektantom komercyjnych instalacji AV jest uchwyt montażowy, kompatybilny z klasyczną szyną oświetleniową.
 

 
Dzięki niemu zarówno jeden jak i drugi model głośników można zainstalować pod sufitem wraz z klasycznym oświetleniem, co czyni system WiSpeak idealnym rozwiązaniem do sklepów, galerii handlowych, galerii sztuki, muzeów, instalacji multimedialnych, ale także restauracji, barów, lobby hotelowych, sal konferencyjnych czy lotnisk, dworców kolejowych, autobusowych i hubów przesiadkowych.
Tutaj jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, a nigdy więcej kable!

Phono Media nowości. Ecler WiSpeak, Blustream, Martin Audio, CUE touchONE.

Jedną z najważniejszych nowości firmy Ecler i zarazem tegorocznych targów Integrated Systems Europe prezentującą trendy instalacyjnych systamów nagłośnieniowych w najbliższych latach, było rozwiązanie producenta o nazwie WiSpeak.
 
SPRZĘTpodLUPĄ