Pierwszy showroom LED we Wrocławiu

Zapraszamy do nowego miejsca na instalacyjnej mapie naszego kraju. W nowym showroomie będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć rozwiązania LED o wysokim zagęszczeniu pikseli.

[fusion_dropcap boxed=”no” boxed_radius=”” class=”” id=”” color=”#0a0304″]J[/fusion_dropcap]uż od 11 września 2018 r. we Wrocławiu będzie można obejrzeć najnowocześniejsze rozwiązania LED UNILUMIN do wyświetlania obrazu. W showroomie przygotowywanym przez ViDiS SA znajdą się rozwiązania LED o wysokim zagęszczeniu pikseli odpowiadających za niezwykłą jakość i szczegółowość obrazu.

USLIM outdoor (pixel pitch 4,8 mm), czyli panele w technologii LED do zastosowań zewnętrznych w takich miejscach jak trakty komunikacyjne czy budynki, gwarantują znakomitą widoczność niezależnie od pory roku i stopnia nasłonecznienia. Serie outdoor od Unilumin to połączenie wysokiej odporności na warunki atmosferyczne (IP 65), niezawodności (potwierdzonej gwarancją i certyfikatami), a także długiej żywotności.
Wśród serii indoorowych zobaczyć będzie mogli także model USLIM o pixel pitch 2,6 mm oraz model USLIM 3,9 mm ze zwiększoną jasnością. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie powstały z myślą o galeriach handlowych, kinach i na dworcach.
W showroomie będzie można zobaczyć również ekrany biznesowe OLED oraz wyświetlacze ultra stretch marki LG, a także projektory instalacyjne Vivitek. W ramach ekspozycji wykorzystano akcesoria montażowe marki B-Tech, profesjonalne ekrany projekcyjne Projecta, systemy do prezentacji bezprzewodowej NovoConnect oraz systemy do Digital Signage NovoPro.
Oficjalne otwarcie showroomu odbędzie się pod patronatem „AVIntegracje” 11 września 2018 r. Zapraszamy do Wrocławia na ulicę Zwycięską 20a w godzinach 12–18.