VXP-82 łączy w sobie niezawodny procesor sterujący z wbudowanym przełącznikiem prezentacji audio/wideo, aby zapewnić kompletne rozwiązanie do sal konferencyjnych, klas lekcyjnych i wykładowych.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

VXP-82 umożliwia sterowanie z dowolnego panelu dotykowego RTI, klawiatur, pilotów lub aplikacji mobilnych, podczas gdy przełącznik 8×2 przesyła sygnały audio/wideo przez HDMI i HDBaseT jednocześnie do maksymalnie dwóch pomieszczeń. Istniejące w pokoju kamery konferencyjne USB, mikrofony i głośniki, a także tradycyjne analogowe lub cyfrowe źródła audio i wideo, takie jak komputery/laptopy, kamery dokumentacyjne, serwery multimedialne i streamery, odtwarzacze DVD i mikrofony można podłączać i przełączać. Dlatego VXP-82 jest idealny do ustawień BYOD i konfiguracji biurowych oddalonych od pracowników.

Sterowanie KVM przez USB pozwala na wiele opcji sterowania prezentacją przy użyciu klawiatur i myszy USB w różnych miejscach w tym samym lub drugim pokoju. Dodatkowe funkcje obejmują skaler obsługujący wyjście wideo do 4K przy 60 Hz 4: 4: 4 8-bitowe i mikser audio. Obsługuje on także de-embedded audio z wyjść HDMI i HDBaseT, ustawionych niezależnie na wyjście dowolnego zmiksowanego materiału.

Sterowanie odbywa się za pomocą panelu przedniego, wbudowanego procesora i interfejsu internetowego. Producent wyposażył urządzenie w procesor sterujący ze 128 Mb pamięcią flash. Sterowanie urządzeniami zewnętrznymi odbywa się za pośrednictwem sześciu routowalnych portów IR, dwóch portów RS-232, trzech przekaźników, trzech wyzwalaczy napięcia i trzech wejść wykrywania napięcia. Dostępny plik APEX znacznie upraszcza konfigurację na miejscu. Rozwiązanie all-in-one skraca okablowanie i czas instalacji.