Firma ATEN ma w swojej ofercie wiele urządzeń, które idealnie wpasowują się w aktualne potrzeby rynku. Odkąd wydarzenia kulturalne i eventy zostały bardzo mocno ograniczone, wzrosło znaczenie streamingu. ATEN CAMLIVE™ PRO to profesjonalne, jednoosobowe studio produkcyjne. Zapewnia najwygodniejszą pracę przy streamingu na układzie jedno/dwu kamerowym. Potwierdzeniem wyjątkowości tego urządzenia jest nagroda 2020 Best of Show InfoComm Special Edition Award.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

CAMLIVE™ PRO oferuje pracę na źródłach od kamery sportowej po kamery 4K. Dzięki UC3022 sygnały te trafiają do komputera czy telefonu. Bogate opcje DVE (Digital Video Effects) oraz kluczowanie kolorem, zapewnią nową jakość transmisji. Po prostu podłącza się kamerę, mikrofon oraz laptopa i już można streamować.

CAMLIVE™ PRO może pracować nawet na dwóch źródłach 4K, zapewniając łatwe ich miksowanie oraz streamowanie w formacie FULL HD. Urządzenie działa na zasadzie plug-and-play i współpracuje z dowolnym oprogramowaniem do streamingu czy platformą social media. Dla streamerów, którzy chcą przeprowadzać wywiady, prezentacje czy nawet transmisje z konferencji, użycie CAMLIVE™ PRO gwarantuje prostą i szybką konfigurację oraz fenomenalne efekty.

Aplikacja ATEN OnAir Lite pozwala na zdalne zarządzanie, edytowanie w czasie rzeczywistym, kluczowanie kolorem oraz kontrolowania położenia elementów w streamie. Bezprzewodowa kontrola pozwala na swobodne przemieszczanie się po planie, a nawet zatrudnienie pomocnika, który pomoże reżyserować transmisję.

Wbudowane DVE pozwalają na stworzenie profesjonalnych efektów obraz-w-obrazie oraz obraz-obok-obrazu z niesamowitymi przejściami.