Punkt dostępowy biamp TesiraCONNECT TC-5D

Kluczową cechą tego nowego produktu jest zdolność TC-5D do bycia portami hosta w ramach sieci Dante. To urządzenie zapewni bramę z tych portów do urządzenia AVB klasy Tesira Server.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Aktualizacja TC-5D jest rozszerzeniem rodziny produktów TesiraCONNECT. U podstaw to urządzenie zachowuje się tak samo jak TesiraCONNECT TC5. Umożliwia przekazywanie sygnałów AVB i sygnałów kontrolnych między urządzeniami pokojowymi Biamp.

TC-5D pozwala systemom sal konferencyjnych Biamp wykorzystanie rozproszonej sieci Dante do dostarczania dźwięku do i z pokoju.

To urządzenie pozwoli również na włączenie urządzeń obsługujących Dante do systemów, które wykorzystują urządzenia peryferyjne sali konferencyjnej Biamp. Takie jak mikrofony Parle, wzmacniacze POE lub urządzenia Tesira Expander.

Włączenie obsługi Dante w TC-5D jest tak proste, jak upuszczenie bloku we/wy Dante do układu oprogramowania Tesira.

Wielu administratorów IT chce umożliwić pokojom Biamp w swoim obiekcie korzystanie z zalet oferowanych przez systemy. Jednak urządzenia te mogą czasem wymagać dystrybucji dźwięku w pomieszczeniu w sieci firmowej. W sieciach, w których obsługa AVB nie została jeszcze zrealizowana, preferowanym transportem jest Dante. TC-5D pozwoli portowi ładującemu z pokoju na przesyłanie dźwięku przez Dante w korporacyjnej sieci LAN.

Projektanci systemów Tesira będą teraz mogli spełnić żądania administratora IT dotyczące umieszczenia dźwięku z systemów Tesira AVB w sieciach obsługujących Dante w celu dystrybucji.

Projektanci systemów będą także mogli obniżyć koszty związane z projektowaniem systemów Tesira zarówno z urządzeniami AVB, jak i Dante. W przeszłości ograniczałoby to projekty do konfiguracji we/wy serwera z obsługą podwójnej sieci medialnej. TC-5D pozwoli tym projektom na wykorzystanie modeli Forte w stosownych przypadkach.

Najchętniej czytane