Od 1 lutego 2021 roku COMM-TEC, wiodący, kompleksowy dostawca technologii multimedialnych AV/IT i rozwiązań digital signage dla sektora korporacyjnego i mieszkaniowego, zmienił nazwę na Exertis Pro AV przygotowując grunt pod nową erę dystrybucji.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Dzięki nowemu wyglądowi, nowej nazwie i jeszcze lepszemu dostępowi do pierwszorzędnych produktów i dostawców, klienci będą w ten sposób korzystać z jeszcze szerszej oferty. Oczywiście pozostaną dobrze znane doskonałe rozwiązania i usługi oraz znane i zaufane osoby kontaktowe. Jako nowa marka, dystrybutor będzie nadal przywiązywał dużą wagę do dobrej, długoterminowej współpracy zarówno z klientami, jak i producentami. Będzie też nadal oferować doskonałą, wszechstronną ofertę usług i wsparcia zgodnie z mottem „Think Solutions”.

Od lipca 2019 roku COMM-TEC jest częścią DCC Technology Trading/Exertis. Wiodącego partnera w zakresie sprzedaży, marketingu i usług dla globalnych marek technologicznych w sektorach konsumenckim, biznesowym i korporacyjnym. Powiązanie z DCC Technology Trading/Exertis otwiera ogromne korzyści i możliwości współpracy dla COMM-TEC. Umożliwia klientom i producentom dostęp do rozszerzonego portfolio produktów i oferty usług.

Według Rainera Sprinzla, dyrektora zarządzającego DACH w COMM-TEC, z Exertis Pro AV jako wyspecjalizowanym partnerem dystrybucyjnym, producenci i klienci korzystają z doświadczenia zespołu pełnego pasji na całym świecie. Naszym celem jest pozostanie pierwszym wyborem dla wszystkich potrzeb Pro AV.

Możliwość natychmiastowego dostępu do innych oddziałów Exertis Group sprawia, że ​​Exertis Pro AV jest wyjątkowy. Gwarantuje to, że nie ma luk w dostarczanym zakresie rozwiązań lub dodatkowych usług w całym łańcuchu. W ten sposób Exertis oferuje wartość dodaną na każdym etapie. W postaci całościowego doradztwa i myślenia o rozwiązaniach zgodnie z hasłem „Make the extraordinary happen”.

KORZYŚCI DLA KIENTÓW

Współpracując z rozległą siecią firm partnerskich, Exertis Pro AV zna najlepiej dopasowane konfiguracje produktów dla wszystkich wymagań klientów. Te pakietowe rozwiązania są w pełni konfigurowalne i często obejmują technologię digital signage, wideo, a nawet dronów.

Według Tima Griffina, dyrektora zarządzającego firmy macierzystej DCC Technology, globalna reorganizacja marki sygnalizuje początek nowej ery w światowej dystrybucji specjalistycznej i zarządzaniu łańcuchem dostaw z jednego źródła.

„To więcej niż nowa nazwa. Wszystkie firmy należące do Exertis współpracują ze sobą, aby zapewnić globalną platformę dla naszych producentów. Umożliwiającą dostęp do pojedynczej, łatwej w zarządzaniu bramy do świata odsprzedawców Pro AV i klientów końcowych” – powiedział Griffin.

Exertis Pro AV posiada dedykowany zespół sprzedaży, który zapewnia doradztwo i konsultacje na najwyższym poziomie. Oprócz wysoce doświadczonego zespołu wsparcia technicznego, mogą oni również pochwalić się specjalistami w dziedzinie diód LED i nowych technologii. Także zespołem rozwiązań z dostępem do ogromnej liczby dostawców, kategorii i produktów. Pełen zestaw produktów obejmuje rozwiązania w zakresie wyświetlaczy, UCC, profesjonalny dźwięk i sterowanie, rozwiązania w zakresie digital signage i multimediów, a także stojaki i uchwyty.

„Oferujemy bezkonkurencyjne połączenie stale rozwijającego się portfolio produktów. Dostawców, najwyższej klasy profesjonalnych usług na żądanie, nieskończonych zasobów i wiedzy w zasięgu ręki. Możliwość dostarczania kompleksowych rozwiązań z jednego źródła. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, Exertis Pro AV może służyć jako najlepszy wybór dla wszystkich profesjonalnych potrzeb AV” – powiedział Griffin.