W dystrybucji firmy WAMM dostępne jest modułowe, wirtualne studio marki Reckeen. Prezentowane rozwiązanie jest wszechstronne i sprawdzi się podczas wielu realizacji.

Do niedawna technika potrzebna do stworzenia wirtualnego studia była dostępna tylko dla dużych sieci telewizyjnych ze względu na wysokie koszty. Jednak wraz z rozwojem komputerów i technik cyfrowego przetwarzania obrazu takie rozwiązania stają się coraz bardziej powszechne. Obecnie mogą one być wykorzystywane nie tylko przez największe stacje telewizyjne, ale także przez telewizje kablowe, instytucje edukacyjne (np. do tworzenia programów edukacyjnych), jak również przez różne firmy i organizacje, na przykład do prezentacji produktów lub przygotowania szkoleń, webinariów, materiałów promocyjnych lub edukacyjnych.
Interesującą ofertę w tym zakresie przedstawia firma o dwudziestopięcioletnim doświadczeniu – Reckeen. W jej ofercie znajdziesz wszystko co niezbędne. Istotną cechą wirtualnego studia jest dostępność dwóch wersji oprogramowania (Lite i 3D) wraz z serwerami oraz kontrolerem i cyfrowym interfejsem audio, a także darmowym edytorem prezentacji, stanowiącym uzupełnienie Reckeen Lite i 3D o nowe możliwości ekspresji.