iRoom ogłosił nowy iTop OnWall. Producent nazywa go „pierwszą w branży uniwersalną stacją dokującą do ściany”. Posiada funkcję Store-Charge-Lock i Control dla wszystkich modeli i rozmiarów iPada.

Regulowane, przesuwane złącze ładowania umożliwia idealne dopasowanie do każdego modelu tabletu firmy Apple, od iPada mini, aż po iPada Pro 12,9 cala.
Jego wzmocniony element blokujący sprawia, że iTop OnWall zabezpieczy dostep do tabletu zarówno w aplikacjach domowych/rezydencjalnych ajk i w instalacjach komercyjnych.
Stacja dokująca iTop OnWall została zaprojektowana i zbudowana z myślą o prostym sterowaniu z wykorzystaniem infrastruktury IP oraz integracji z systemami sterowania innych firm.
iTop OnWall ma wbudowany procesor sterowania z sześcioprzyciskową klawiaturą sterującą, która działa niezależnie od iPada.
Czujnik zbliżeniowy odblokowuje ekran iPada lub może uruchomić polecenie sterujące.
iTop OnWall oferuje złącze lightning lub alternatywnie port USB-C, ładowanie iPada podczas zadokowania oraz ochronę przed kradzieżą.
Stworzony i wykonany z wysokiej jakości materiałów aluminiowych i szklanych pasujących do designu produktów Apple, jest dostępny w 10 kombinacjach kolorów (pięć aluminiowych kolorów podstawowych i dwa kolory szkła),
aby pasowały do każdego urządzenia iPad i wystroju pokoju.
 
Inne funkcje iTop OnWall obejmują:

  • Wybudzenie ekranu iPada za pomocą czujnika

zbliżeniowego.

  • Certyfikowana przez Apple elektronika ładująca i złącze.
  • Inteligentne zarządzanie baterią wydłużająca żywotność baterii

iPada.

  • Wbudowany procesor sterujący i klawiatura dotykowa dla

Smart Home / Smart Business.

  • Sterowniki dla Crestron, Control4, Savant, RTI, URC i innych.
  • Zasilanie 110–240 VAC lub PoE +. Tylko jeden kabel CAT do

komunikacji zasilania i sterowania.

  • Montaż w standardowej puszce instalacyjnej iRoom BB-B.