RCF zaprezentował dwa nowe modele S12 i S10 Serii S, która należy do SUB Series z linii BUSINESS MUSIC. Są to subwoofery dużej mocy przeznaczone do stałych instalacji. Seria S obejmuje modele optymalnie zaprojektowane i zróżnicowane konstrukcyjnie. Znajdziemy w niej konstrukcje z obudową bass-reflex, pasmowo-przepustową i tubową. Zapewniają one wysoką skuteczność działania, umożliwiając szeroki zakres wykorzystania subwooferów. Doskonale sprawdzą się w wysokiej klasy systemach nagłośnieniowych. Dedykowane dla klubów, barów, kawiarni, teatrów, sal konferencyjnych, systemów multimedialnych oraz biznesowych aplikacjach A/V. 

Subwoofery Serii S marki RCF charakteryzują się świetnym stosunkiem wielkości do skuteczności. Najnowsze dwa modele bazują na przetwornikach 10” lub 12” z 2,5” cewką. Mają one stylowo zaprojektowaną estetyczną konstrukcję świetnie prezentującą się w aplikacjach restauracyjnych, sklepach detalicznych, klubach czy przestrzeniach firmowych.

Producent wyposażył moduły niskotonowe w niezbędne gniazda montażowe oraz czteropolowe złącza przyłączeniowe EUROBLOCK in/out. Oba modele mają obudowy typu bass reflex. RCF S12 jest w stanie przetworzyć moc 400W AES, co umożliwia wygenerowanie maksymalnego SPL o wartości 125 dB. Specjalnie dobrane komponenty zapewniają efektywne przetwarzanie częstotliwości już od 40 Hz. Bardziej kompaktowy moduł S10 zasilany mocą 400W AES generuje 124dB SPL w przedziale częstotliwości od 50 Hz do 200 Hz.

Subwoofery S10 i S12 są doskonałym uzupełnieniem systemów przeznaczonych do klubów, barów, kawiarni, teatrów czy sal konferencyjnych. Charakteryzują się one szybkim i kontrolowanym przetwarzaniem dolnego zakresu częstotliwości. Idealnie sprawdzą się w wysokiej klasy zastosowaniach multimedialnych. Seria S firmy RCF zawiera bardzo zróżnicowane modele, co pozwoli dobrać idealną konstrukcję do każdej instalacji.