System pomiaru temperatury Angekis Accuscan

Będąca w wyłącznej dystrybucji ESS Audio firma Angekis to nie tylko kamery PTZ. Identyfikacja, kontrola dostępu i pomiar temperatury. To wszystko oferuje system Accuscan.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Zapewnienie bezpiecznej pracy i przestrzeni, w której przebywamy jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek. Będący w dystrybucji ESS Audio producent profesjonalnych kamer PTZ Angekis z myślą o obecnej sytuacji wprowadziła na rynek zintegrowany system zdalnego automatycznego pomiaru temperatury. Accuscan to pierwsza linia obrony dla biur, sklepów, fabryk i instytucji publicznych. Wydajnie i dokładnie skanuje temperaturę np. w wejściu do budynku. W połączeniu z rozpoznawaniem twarzy (również z założoną maseczką ochronną) może automatycznie akceptować lub odrzucać dostęp na podstawie tożsamości i / lub temperatury osoby. Angekis Accuscan zapewnia integrację z bramkami wejściowymi, pracę z serwerem lub chmurą danych oraz profesjonalne oprogramowanie do analizy pomiarów i weryfikacji tożsamości.

Urządzenie dysponuje 10.1 calowym dotykowym monitorem. Posiada wbudowany najwyższej jakości sensor medyczny. Umożliwia on pomiar temperatury z dokładnością do +/- 0,2 stopnia C z czasem pomiaru poniżej 300 ms. Kamera oferuje 2 miliony pikseli, i jest zdolna do precyzyjnego rozpoznawania twarzy oraz pracy z modułem kart ID/IC. AccuScan może działać jako samodzielne urządzenie lub część większego systemu sieciowego. Opcjonalne oprogramowanie do zarządzania umożliwia centralne sterowanie i monitorowanie do nawet 1000 urządzeń. Rejestruje temperaturę oraz wykrywa twarz w ciągu 0,5 sekundy i przetwarza do 30 osób na minutę.

Do dyspozycji są akcesoria montażowe do instalacji na ścianie, biurku, bramkach dostępowych lub do postawienia na ziemi.

 

Najchętniej czytane

LG XE4F

Firma LG Electronics udoskonaliła swoją serię wyświetlaczy outdorowych XE4F. Mają one teraz jasność na poziomie 4000 nitów, dzięki czemu wyświetlany...