Będąca w wyłącznej dystrybucji ESS Audio firma Angekis to nie tylko kamery PTZ. Identyfikacja, kontrola dostępu i pomiar temperatury. To wszystko oferuje system Accuscan.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Zapewnienie bezpiecznej pracy i przestrzeni, w której przebywamy jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek. Będący w dystrybucji ESS Audio producent profesjonalnych kamer PTZ Angekis z myślą o obecnej sytuacji wprowadziła na rynek zintegrowany system zdalnego automatycznego pomiaru temperatury. Accuscan to pierwsza linia obrony dla biur, sklepów, fabryk i instytucji publicznych. Wydajnie i dokładnie skanuje temperaturę np. w wejściu do budynku. W połączeniu z rozpoznawaniem twarzy (również z założoną maseczką ochronną) może automatycznie akceptować lub odrzucać dostęp na podstawie tożsamości i / lub temperatury osoby. Angekis Accuscan zapewnia integrację z bramkami wejściowymi, pracę z serwerem lub chmurą danych oraz profesjonalne oprogramowanie do analizy pomiarów i weryfikacji tożsamości.

Urządzenie dysponuje 10.1 calowym dotykowym monitorem. Posiada wbudowany najwyższej jakości sensor medyczny. Umożliwia on pomiar temperatury z dokładnością do +/- 0,2 stopnia C z czasem pomiaru poniżej 300 ms. Kamera oferuje 2 miliony pikseli, i jest zdolna do precyzyjnego rozpoznawania twarzy oraz pracy z modułem kart ID/IC. AccuScan może działać jako samodzielne urządzenie lub część większego systemu sieciowego. Opcjonalne oprogramowanie do zarządzania umożliwia centralne sterowanie i monitorowanie do nawet 1000 urządzeń. Rejestruje temperaturę oraz wykrywa twarz w ciągu 0,5 sekundy i przetwarza do 30 osób na minutę.

Do dyspozycji są akcesoria montażowe do instalacji na ścianie, biurku, bramkach dostępowych lub do postawienia na ziemi.