Od 2009 Evoko tworzy wielokrotnie nagradzane programy do rezerwacji pokoi. Najnowszy system Evoko Naso przenosi tę funkcję na nowy poziom prostoty. Jednocześnie oferowane pakiety pozwalają osiągnąć pełną koordynację przestrzeni roboczej.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

System rezerwacji pokoi to coś więcej niż lista funkcji. Jest on prosty w obsłudze i prezentuje się wspaniale w każdym biurze. Stworzony przez wielokrotnie nagradzany zespół projektantów i programistów, Evoko Naso ma intuicyjny system oświetlenia, który prowadzi Cię do odpowiedniego pomieszczenia. Dostępny jest również czujnik zbliżeniowy, który wyświetla istotne informacje, gdy zbliżasz się do ekranu. Tworząc zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie Evoko gwarantuje najlepszą w swojej klasie jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. To, w połączeniu z bezproblemowym procesem konfiguracji i intuicyjnym interfejsem, który jest znakiem firmowym, zapewnia prostotę nowej generacji.

Ten cyfrowy system rezerwacji sal zapobiega podwójnym rezerwacjom i przerywanym spotkaniom. Zwalnia pokoje, które są zarezerwowane, ale nie są używane. Ponadto, korzystając z ekranu dotykowego, możesz szybko zlokalizować salę na niezaplanowane spotkania.

Dodatkową korzyścią jest zgłaszanie zepsutego lub brakującego wyposażenia sali konferencyjnej bezpośrednio na ekranie. Ikony pokazują na pierwszy rzut oka, jakie wyposażenie jest dostępne w każdym pokoju. Korzystając z narzędzia analitycznego, możesz uzyskać cenny wgląd w to, jak często sale są używane, co pomoże Ci poprawić kulturę spotkań.

Jeśli chcesz uzyskać pełną koordynację przestrzeni roboczej, Naso oferuje trzy pakiety o różnych możliwościach, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Bez względu na to, jak zdecydujesz się korzystać z Evoko Naso, instalacja przebiega bezproblemowo. Mocuje się za pomocą taśmy samoprzylepnej, uchwytu ściennego lub niestandardowej wolnostojącej naso. Otrzymujesz specjalną aplikację instalatora, która pozwala na synchronizację urządzeń z Bluetooth bez konieczności dwukrotnego wprowadzania hasła. To niezwykle oszczędza czas średnich i dużych organizacji. Po zainstalowaniu możesz zaczynać! Aktualizacje są instalowane automatycznie dzięki chmurze.