Rodzina tabletów sterujących TEC-X wyróżnia się nowoczesną estetyką. Zapewnia proste, wysoce intuicyjne interfejsy, dzięki pojemnościowym funkcjom dotykowym dedykowane do prezentacji. Wszystko to w cenie kontrolera tradycyjnego. Modele TEC-X wyposażone w wyświetlacz LCD są zasilane PoE, montowane na ścianie i łączone szeregowo, co znacznie zmniejsza wymagania dotyczące okablowania i czasu instalacji. Ponadto obsługują wszystkie polecenia TTP i mogą być szybko programowane i dostosowywane w oprogramowaniu Tesira, gdy potrzeby pomieszczenia zmieniają się w czasie. Dzięki temu TEC-X jest bardzo elastycznym i opłacalnym rozwiązaniem sterowania.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

TEC-X jest przeznaczony dla platformy Tesira, ale może inicjować polecenia inne niż Tesira za pośrednictwem generatora ciągu poleceń. Świetnie sprawdzi się w salach wykładowych, salach wielofunkcyjnych, audytoriach czy salach konferencyjnych.
Seria zawiera dwa tablety sterujące z bardzo intuicyjnymi interfejsami dotykowymi, które są łatwe do zaprogramowania. Klienci wybiorą TEC-X ze względu na łatwość instalacji, wydajność programowania i elegancki, nowoczesny design.
TEC-X to kontroler Ethernet PoE z funkcjami sterowania, takimi jak głośność, routing, przywoływanie zaprogramowanych ustawień i praktycznie dowolne polecenie TTP. Interfejs programowy w Tesira pozwoli użytkownikom kopiować i przechowywać ulubione interfejsy użytkownika. Wiązanie w ramach Tesiry będzie działało jednym kliknięciem, oszczędzając czas i pieniądze programisty. W obu modelach dostępny jest programowalny pasek świetlny i czujnik światła otoczenia. Enkoder obrotowy może również działać jako przycisk.
Kluczowe cechy produktu:

  • Daisy-Chain (do czterech urządzeń),
  • bezpieczeństwo obsługa 802.1x,
  • energooszczędność – czujnik światła otoczenia,
  • programowalny pasek świetlny,
  • TEC-X 1000 – do 6 przycisków interfejsu z dedykowanym enkoderem obrotowym,
  • TEC-X 2000 – do 12 przycisków interfejsu,
  • obsługuje wszystkie polecenia TTP,
  • pierwszy w branży łańcuch PoE.

TEC-X wychodzi naprzeciw programistom, którzy chcą możliwości szybkiego programowania interfejsu z wszystkimi możliwościami rozszerzenia oferowanymi przez Tesira. Spełnia wymagania sprzedawców chcących dostarczyć piękny i funkcjonalny interfejs użytkownika, który nie zrazi klientów skomplikowaną obsługą. Zadowoli również projektantów oczekujących elastyczności w wyborze interfejsu sterowania na wczesnym etapie projektu, zanim zostanie zdefiniowana topologia sieci.