Tannoy AMS 5ICT LZ/WH

Tannoy AMS 5ICT LZ/WH

Tannoy zaprezentował nowy głośnik instalacyjny przeznaczony do pracy wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

AMS 5ICT LZ/WH to grające w pełnym paśmie głośniki instalacyjne o wysokiej efektywności, niskiej impedancji oparte na 5” źródle punktowym ICT (Inductive Coupling Technology) o mocy 50 W. Prezentowany model cechuje się dyspersją 90°, oferując optymalne pokrycie w barach, restauracjach, parkach rozrywki, rezydencjach czy sklepach.
AMS 5ICT LZ/WH sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, dzięki szczelności IP65. Obudowa wykonana tworzywa ABS wykończona została w kolorze czarnym lub białym. Głośnik chroniony jest metalowym grillem odpornym na uszkodzenia.
AMS 5ICT LZ/WH zoptymalizowany został do współpracy z końcówkami mocy LAB GRUPPEN LUCIA, która umożliwia zasilenie do ośmiu głośników z serii AMS na jednym kanale.

Najchętniej czytane

TASCAM IF-E100

Tascam zaprezentował kartę IF-E100 rozszerzającą możliwość kontroli odtwarzacza CD-400U przez sieć. Po zainstalowaniu karty w porcie rozszerzeń wspomnianego odtwarzacza otrzymasz...

Epson EB-700U

W  ofercie marki Epson znajduje się laserowy projektor do komunikacji wizualnej zapewniający jasny, skalowalny obraz o przekątnej do 130 cali. Projektor...