Wyjątkowa edycja targów ISE, która miała odbyć się w lutym 2021 została przeniesiona na późniejszy termin. Wyjątkowa z tego względu, że po raz pierwszy od 15 lat odbędzie się w Barcelonie, a nie, jak do tej pory w Amsterdamie. Aktualnie targi planowane są na czerwiec 2021. Do tego czasu odbywać się będą wirtualne wydarzenia związane z targami, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić to święto branży AV.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

W związku z panującą pandemią wywołaną przez Covid-19 oraz jej wpływem na branże organizatorzy targów postanowili zmienić datę wydarzenia. Integrated Systems Events od początku pandemii bacznie przyglądało się i analizowało rozwój sytuacji. Równolegle pracując na pełnych obrotach, aby kolejna edycja odbyła się w lutym 2021. Głównym priorytetem dla organizatorów stało się bezpieczeństwo zarówno ekip pracujących przy organizacji wydarzenia, jak i wystawców oraz osób odwiedzających targi. Po obszernych konsultacjach ze specjalistami z dziedziny ochrony zdrowia, podjęto decyzję o przesunięciu targów z lutego na czerwiec 2021. Organizatorzy liczą na to, że ten dodatkowy czas pozwoli wszystkim na jeszcze lepsze przygotowanie się do targów pod względem bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.
Warto zwrócić uwagę na to, że przy tak ogromnym wydarzeniu jak targi ISE pracuje wiele tysięcy osób. Nie są to tylko ludzie pracujący na terenie targów, ale także cała infrastruktura miasta będącego gospodarzem wydarzenia. Transport, hotele, restauracje, tysiące osób związanych pośrednio z targami. Tak trudna, ale jednocześnie odpowiedzialna decyzja świadczy o tym, że organizatorzy chcą zrobić co w ich mocy, aby każdy mógł bezpiecznie wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że tak wyjątkowa edycja, bo pierwszy raz odbywająca się w Barcelonie zachwyci zarówno prezentacjami sprzętu jak i klimatem miasta będącego gospodarzem wydarzenia. Do zobaczenia w Barcelonie na ISE2021!