Wspólnie z firmą LG serdecznie zapraszamy do showroomu producenta w Warszawie. To właśnie tam od przyszłego tygodnia dostępny będzie LG LED 130″ All-In-One. Gorąco zachęcamy do umawiania spotkań, odwiedzania i testowania tego wyjątkowego urządzenia.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Największą zaletą ekranu LED firmy LG jest 130-calowy, duży ekran bez ramki. Ekran wyświetla zawartość bez linii lub zniekształceń przez co zapewnia jeszcze lepsze efekty wizualne. Dzięki obsłudze HDR10 Pro wyświetlany obraz staje się bardziej żywy, dając lepsze efekty wizualne. Szersze spektrum kolorów i większy współczynnik kontrastu pozwalają widzom w pełni cieszyć się niezwykle realnym obrazem.
130-calowy ekran LED All-in-one nie wymaga żadnych dodatkowych głośników. Wbudowany dźwięk, płynący bezpośrednio z ekranu o mocy 162 W (4,5 W x 36 punktów) jest w stanie dotrzeć do wszystkich uczestników spotkania, w tym również osób siedzących daleko od ekranu.

Funkcja PBP (Picture-By-Picture) umożliwia połączenie maksymalnie dwóch ekranów w jeden, natomiast funkcja PIP (Picture-In-Picture) pozwala na prezentację treści o różnym układzie jednocześnie na ekranie głównym i podrzędnym. Umożliwia to swobodne przydzielanie miejsca dla różnych źródeł treści. Uniwersalny ekran LED o przekątnej 130” można zainstalować na różne sposoby, zależnie od miejsca instalacji.

Uniwersalny ekran LED o przekątnej 130” pozwala na konfigurację różnych ustawień, takich jak tryb obrazu, głośność itd., za pomocą pilota zdalnego zamiast komputera PC. Ma taki sam interfejs użytkownika jak inne ekrany LG typu signage, dzięki czemu nauka jego obsługi nie przysporzy trudności.
Ekran LED można łatwo zainstalować i obsługiwać od przodu. Ponadto moduły LED można łatwo dołączać i odłączać ręcznie lub za pomocą narzędzia magnetycznego.
 
Uniwersalny ekran LED 130″ składa się z jednostki głównej i ośmiu jednostek zależnych. Każda jednostka automatycznie rozpoznaje swoje położenie i ustawienia, dzięki czemu ekran nie wymaga skomplikowanej konfiguracji. Wystarczy go włączyć.
Wbudowany czterordzeniowy układ SoC umożliwia wykonywanie kilku zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma LG webOS z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.
Ekran ten uzyskał certyfikat Crestron ConnectedⓇ poświadczający wysoki stopień zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo, co pozwala na doskonałą integrację i automatyzację sterowania oraz usprawnia zarządzanie.