Od stycznia 2021 ViDiS S.A. został oficjalnym dystrybutorem produktów belgijskiej grupy PVS, w skład której wchodzą marki AUDAC, ProCab i Caymon.

Vidis dzieki nowym markom uzupełnił portfolio o profesjonalne rozwiązania audio, akcesoria AV oraz poszerzył ofertę okablowania. W ten sposób grupa produktów AV dostępna w ViDiS stała się kompletna, co zapewni klientom możliwość realizacji kompleksowych projektów u jednego dostawcy.

Na szczególne podkreślenie zasługuje oferta produktów marki AUDAC. Do tej pory ViDiS nie posiadał w swoim portfolio tak szerokiej oferty audio. Dzięki nowej marce otwierają się nowe perspektywy i rynki, na których ViDiS nie był rozpoznawalny jako dostawca rozwiązań audiowizualnych – mówi Paweł Meisinger, Senior Product Manager ViDiS S.A.

Grupa PVS to Belgijska firma powstała w 1983 roku, której podstawą działalności są profesjonalne systemy audio. Od samego początku PVS ewoluuje, aby stać się jedną z najbardziej innowacyjnych firm audio na świecie. PVS jest właścicielem marek AUDAC, Caymon i ProCab, które sama projektuje i produkuje.

Ciągły rozwój:

W ciągu ostatnich 2 lat oferta ViDiS została poszerzona o marki, które doskonale wpisują się w politykę rozwoju sprzedaży rozwiązań dla klientów biznesowych. Epson, LG, Kramer czy B-Tech, a teraz także AUDAC, ProCab i Caymon uzupełniają dotychczasowe portfolio rozwiązań profesjonalnych i jest to kolejny krok w drodze do budowania silnej pozycji ViDiS jako wyspecjalizowanego dystrybutora AV na polskim rynku.