QUADZilla to wyświetlacz LED o przekątnej 163″ (3,60 x 2,0 m) i rozdzielczości 1080p, który stanowi kompletne rozwiązanie do wyświetlania obrazu w zastosowaniach retailowych, edukacyjnych, czy korporacyjnych.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]


Udoskonalając te same wyjątkowe możliwości, które ma 130″ QUAD, QUADZilla oferuje 600 nitów jasności. Wiodący na rynku skaler obrazu gwarantuje mnogość połączeń i wsparcie dla sterowania zdalnego. Producent wyposażył QUADZille w podwójny port HDMI, USB, RS232 oraz HDBaseT. Dodatkowo użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Optoma Control Q, sterując wyświetlaczem z poziomu smartfonu lub tabletu.

Wyjątkowo niskie zużycie energii w trybie standby (<0,5W) jest zgodne z rygorystycznymi normami ErP. W połączeniu z możliwością zdalnego sterowania całkowity pobór prądu jest zredukowany, zmniejszając tym samym jego koszty. Dodatkowo QUADZilla pozwala na bezprzewodowe dzielenie treści aż z czterech urządzeń jednocześnie. Wystarczy wykorzystać dedykowaną aplikację (Windows/Android/iOS/Chromebook), aby za naciśnięciem jednego przycisku móc dzielić się materiałami na dużym ekranie.

Prosty, trójstopniowy proces eliminuje złożoność tradycyjnej budowy i instalacji diod LED. Wystarczy podłączyć sekcje wyświetlacza, zamontować wyświetlacz i zastosować płytki LED do obszaru połączenia. Ten unikalny proces wstępnego montażu znacznie skraca wymagany czas instalacji z dni na godziny.

FHDQ163 jest fabrycznie skalibrowany po wyjęciu z pudełka, co eliminuje kłopoty z zarządzaniem oprogramowaniem i różnymi powiązanymi plikami, jednocześnie zapewniając, że obraz jest zoptymalizowany i gotowy do natychmiastowego użycia. Zintegrowana technologia HQUltra i odtwarzacz multimedialny eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych oddzielnych urządzeń związanych z tradycyjnymi rozwiązaniami LED. Wyjątkowy układ 4-w-1 SMD, w którym SMD zgrupowane są w czwórki pod jedną powierzchnią, zapewnia gładszą powierzchnię ekranu, szeroki kąt widzenia i solidniejszą konstrukcję. Unikalny piksel QUAD znacząco ulepszył poziomy kontrastu. Pozwoliło to uzyskać ciemniejszą czerń i jaśniejsze biele.

Wykorzystując wiodącą w branży technologię przetwarzania obrazu HQUltra 4K, zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość obrazu i małe opóźnienie przetwarzania wideo. Bezproblemowe przełączanie kanałów wejściowych zajmuje zaledwie 0,25 sekund. Ten sam procesor może napędzać głośniki w salach posiedzeń i mniejszych salach konferencyjnych, a także symetryczne liniowe wyjścia stereo. Umożliwia to sterowanie zewnętrznym wzmacniaczem lub zasilanymi głośnikami.

Spraw by spotkania były efektywne, płynnie łącząc urządzenia z aplikacją Optoma TapCast Pro. Optoma ProService zapewnia spokój ducha, jeśli chodzi o bezprzewodowe zarządzanie urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie. Przełączanie wejść, aktualizowanie ustawień, a nawet wysyłanie komunikatów ostrzegawczych nigdy nie było łatwiejsze. FHDQ163 obsługuje szeroki kąt widzenia 170 stopni, co pozwala na zachowanie obrazu w różnych miejscach oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=oQZSn9X-R9E