Seria DMA włoskiej firmy RCF to wzmacniacze klasy D wyposażone w potężną platformę DSP. Umożliwiają zarządzanie wejściami i wyjściami w zakresie routingu i korekcji. Dostępny jest pełny zestaw funkcji przetwarzania, w tym ustawienia głośników, zastrzeżony algorytm wzmocnienia basów, filtry FIR i korekta otoczenia. Dzięki niezwykle kompaktowym rozmiarom, dokładnej konstrukcji i solidności, jest idealny do szerokiego zakresu zastosowań.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Wzmacniacz miksujący RCF DMA oferuje pełny zestaw funkcji przetwarzania, w tym filtry PEQ, FIR, wzmocnienie basu, limitery, kompresory i kompensację czynników zewnętrznych. Ponadto producent zaimplementował specjalne ustawienia wstępne dla głośników RCF, aby zoptymalizować ich parametry akustyczne.

DMA charakteryzuje się niezwykle kompaktowymi rozmiarami i optymalną konstrukcją. W połączeniu z wytrzymałością obudowy czyni go to idealnym do szerokiej gamy aplikacji. Od sklepów detalicznych po bary i restauracje, sale konferencyjne, placówki edukacyjne lub publiczne – ogólnie rzecz biorąc do wszelkich zastosowań AV. Ponadto nadaje się zarówno do montażu na biurku, jak i w racku, dzięki opcjonalnym akcesorium.

Każda jednostka oferuje dwa wejścia stereo LINE na złączach RCA i 1 MIC + LINE, symetryczne wejście na wyjmowanych zaciskach śrubowych. Wyjście LINE jest również dostępne z filtrem dolnoprzepustowym do podłączenia aktywnego głośnika niskotonowego. Dedykowane wejście przywoławcze na złączu RJ 45 umożliwia podłączenie do czterech konsol przywoławczych BM 404 na jednej linii. Do każdego wyjścia można podłączyć pilot zdalnego sterowania RC 401, aby wyregulować poziom głośności i wybrać żądane wejście.

DMA może rozprowadzać cztery kanały audio do jednostek DPA za pomocą pojedynczej magistrali kablowej CAT5. Umożliwia w ten sposób tworzenie elastycznej i skalowalnej architektury multiroom z łatwym podłączeniem i instalacją. Konfiguracja jest również bardzo przyjazna dla użytkownika i można ją wykonać za pomocą sterowania na panelu przednim (z wyświetlaczem OLED) lub RDNet (za pomocą opcjonalnego sterownika).