Opatentowana technologia Ashly D-MAX™ wynosi wydajność i efektywność wzmacniaczy klasy D na zupełnie nowy poziom.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Seria CA jest najefektywniejszą serią wzmacniaczy Ashly Audio. Charakteryzuje się niską emisją ciepła, niskim poziomem zniekształceń, stabilną pracą i niezawodnością. Wzmacniacze działają w tak niskim zakresie temperatur, że zastosowanie nieporęcznych radiatorów jest zbędne. Projektanci we wzmacniaczach Serii CA zoptymalizowali aktywny system chłodzenia powietrzem SailFlow™. Powoduje on przesuwanie powietrza według określonej ścieżki dostarczając je tam, gdzie jest najbardziej potrzebne.

Nowy ultraszybki zasilacz impulsowy zaprojektowany przez inżynierów Ashly w połączeniu z inteligentnym zarządzaniem energią daje rewelacyjny efekt końcowy.
Lekkie i energooszczędne wzmacniacze CA są dostępne w konfiguracjach dwu- i czterokanałowych o mocy 500 W, 1 000 W lub 1 500 W na kanał. Umożliwia to dobranie idealnego modelu do każdego projektu.
Seria CA została zaprojektowana do pracy w instalacjach wymagających dużej wydajności, takich jak teatry, sale szkolne czy kościoły. Wzmacniacze zapewniają dużą moc nawet przy dwóch omach, więc idealnie sprawdzą się przy zasilaniu subwooferów.
Mają możliwość napędu bezpośredniego 70 i 100 V oraz funkcje przyjazne integracji.  Dzięki temu seria CA doskonale nadaje się również do zastosowania w instalacjach komercyjnych.
Wzmacniacze CA zapewniają długą i efektywną pracę systemu za rozsądne pieniądze.