25.09-26.09.2019r. w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA, w Zakopanem odbędzie się jesienna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

17SPIN to wydarzenie skierowane do profesjonalistów z branży niskich prądów. Zagadnienia omawiane w trakcie konferencji, podczas specjalistycznych wykładów i prezentacji jak również rozwiązania eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmowały szerokie portfolio specjalizacji z branży niskich prądów.
Podczas jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych, projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci spotkają się, aby współtworzyć wartościową przestrzeń do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców omówią efektywne rozwiązania na konkretnych przykładach.
Partnerami jesiennej edycji SPIN są następujące firmy:
Złoci Partnerzy: Axxonsoft, Commscope, Dallmeier, Dormakaba, Grupa Romi i Corning, Tp-link.
Srebrni Partnerzy: Apa Group, Assa Abloy, BCS, GiP, Helukabel, Mercor, Roger, Samsung, Yamaha Pro Audio, Zettler.
Brązowi Partnerzy: Alter S.A, BATNA anteny 24, Eaton, Optex, Quality07, Smay, S-Cabling,UTC Fire&Security Products, Veracomp z marką Extreme Networks, Winkhaus.
Po raz pierwszy na SPIN swoje rozwiązania zaprezentują: Alter S.A, Commscope, Dallmeier, Dormakaba, Quality07, Samsung, Smay, Yamaha Pro Audio.
Wiedzą ekspercką podzieli się: Cezary Mecwaldowski, prowadząc wykład pt. „Rola projektanta w tworzeniu stanowiska operatora systemu dozoru wizyjnego” oraz Tadeusz Markiewicz prowadząc wykład pt. „Zagadnienia projektowe związane z nietypowymi aplikacjami systemów detekcji pożaru”.
SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie wiedzy.