Apart Audio PREZONE1

Oferta Apart Audio została rozszerzona o szereg urządzeń i akcesoriów, które sprawdzą się w mniejszych, jak i większych instalacjach.

PREZONE1 to wielofunkcyjny stereofoniczny przedwzmacniacz do niezależnego sterowania poziomami głośności w dwóch strefach stereo. PREZONE1 umożliwia łatwe miksowanie dwóch poziomów mikrofonowych z jednym z czterech źródeł dźwięku. Innowacyjny i zarazem niezwykle intuicyjny panel frontowy umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy. Równie intuicyjny jest panel tylny – każdy instalator zorientuje się w mgnieniu oka, jak zainstalować jednostkę.
Przedwzmacniacz PREZONE1 łatwo odróżnić od podobnych produktów konkurencji – ma wyższy stosunek sygnału do szumu, jest łatwy w użyciu, a logiczny design i wszechstronność instalacji oraz niebywała łatwość obsługi dla ostatecznego użytkownika (Gramm’s tested) sprawiają, że nadaje się do większości profesjonalnych aplikacji i jest chętnie wybierany przez instalatorów.
LRABAS i LRAPRE to uchwyty montażowe umożliwiające instalację wybranych zestawów Apart Audio na szynie oświetleniowej. LRABAS to wersja podstawowa uchwytu, który może być stosowany z głośnikami KUBO3, KUBO3T, KUBO5, KUBO5T, OVO5, OVO5T, SDQ5P i SDQ5PIR. Zestaw uchwytów LRABAS umożliwia instalację głośników na szynie oświetleniowej standardu Nordic Aluminium Global Trac (zasilanie głośników trzeba zrealizować dodatkowym połączeniem, poza szyną). LRAPRE to wersja premium uchwytu, pozwala instalować i zasilać sygnałem głośniki bezpośrednio poprzez szynę standardu Nordic Aluminium Global Trac. Uchwyty są dostępne w kolorze białym i czarnym.
Wśród nowych produktów od Apart Audio znajdują się także panele sterowania D-VOL30 / D-VOL60 / D-VOL120, D-ALINP, D-DIWAC i D-MODON – w standardzie obudowy DECORA.
D-VOL30 / D-VOL60 / D-VOL120 to siedemdziesięcio-woltowe sterowniki głośności. D-VOL to jedenastopoziomowy kontroler głośności. Jest zaprojektowany, by przyjmować 24 V sygnały priority. To oznacza, że zawsze można wysłać sygnał z ogłoszeniem, nawet do stref, w których lokalne sterowniki głośności są w pozycji wyłączonej (off). Sterowniki są kompatybilne z obudowami typu Decora. D-VOL30 może obsługiwać do 30 W, D-VOL60 do 60 W, D-VOL120 do 120 W. Jest to odpowiednik dobrze już znanych, klasycznych regulatorów serii E-VOL.
D-ALINP to ścienny regulator głośności wejść lokalnych. Do sterownika D-ALINP można podpiąć źródło muzyki (stereofoniczne wejście liniowe, sumowane do mono) oraz mikrofon (wejście XLR). Każde z tych dwóch wejść ma swój sterownik głośności. To proste rozwiązanie może znaleźć zastosowanie w klasach lub w miejscach, gdzie wymagana jest prosta instalacja audio. Jest to odpowiednik znanego i cenionego ALINP-a.
D-DIWAC jest z kolei cyfrowym ściennym sterownikiem, idealnym do stosowania z urządzeniami AUDIOCONTROL12.8 i AUDIO-SYSTEM8.8. Konfiguracja sterownika polega na wyborze źródła i dostosowaniu głośności. Sterownik ma mały wyświetlacz LCD.
D-MODON to naścienna obudowa na panele kontrolne kompatybilne z Decora. Obudowa D-MODON może być stosowana z regulatorami głośności Apart D-VOL (D-VOL30, D-VOL60 i D-VOL120).