Aten UH7230

Aten UH7230

Firma Aten zaprezentowała nową profesjonalną stację dokującą.

UH7230 Thunderbolt 3 Multiport Dock pozwala podłączyć laptop do sieci Ethernet, przesyłać sygnał przez DisplayPort i USB typu C 3.1, a także korzystać z głośników i mikrofonu, zastępując wszystkie wymagane okablowanie jedynym przewodem. Stacja dokująca pozwala skorzystać z dodatkowych ośmiu portów w laptopie lub komputerze kompatybilnym z Thunderbolt 3. UH7230 wspiera przesyłanie sygnału wideo do monitora bezpośrednio pojedynczym kablem Thunderbolt w rozdzielczości do 5 K, do dwóch monitorów w 4K przez DisplayPort, Thunderbolt lub USB-C. Przekłada się to na wiele możliwych rozwiązań i nie dyskwalifikuje wyświetlacza z powodu niedostępności danego połączenia.

Pokładowy port Ethernet umożliwia pracę z prędkością 1000 Mbps. Stacja wspiera technologię USB Power Delivery 2.0, co oznacza, że UH7230 może zasilić laptopy Mac i PC, korzystając w tym celu ze złącza USB typu C z rozszerzeniem USB Power Delivery, pozwalającym na dostarczenie zasilania 20 V/4,25 A, 15 V/3 A, 9 V/3 A i 5 V/3 A. Istotą najnowszej odsłony USB PD jest to, że prąd może się zmieniać w sposób ciągły w zależności od wymaganego poziomu mocy, a na każdym dostępnym porcie możliwe jest także zasilanie urządzeń, które wymagają niższego napięcia i mocy.

Prezentowana stacja dokująca powstała, aby miejsce pracy architektów, projektantów i integratorów było jak najbardziej wydajne i ergonomiczne.

Najchętniej czytane

Biamp Parlé

Nowe mikrofony Biamp Parlé z grupy Beamtracking to połączenie doskonałego wyglądu, jakości dźwięku oraz łatwej instalacji. Biamp przedstawia nową rodzinę...

LG i Ricoh

Firmy LG i Ricoh ogłosiły zawarcie europejskiego partnerstwa z dniem 1 kwietnia 2019 r. Zawarta umowa umacnia długotrwałe relacje LG...