Aten VM0808HB

Aten VM0808HB

W ofercie marki ATEN znajdziemy profesjonalny przełącznik wideo.

ATEN VM0808HB to przełącznik, który oferuje łatwy i niedrogi sposób na przekierowanie dowolnego z ośmiu źródeł wideo HDMI do jednego z ośmiu wyświetlaczy HDMI. Przełącznik pracuje z rozdzielczością 4096×2160 @ 60 Hz (4:4:4) oraz zapewnia bardzo szybkie przełączanie cyfrowego sygnału, dzięki czemu świetnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań, w których wymagane jest przesyłanie sygnału wideo True 4K. Jego przeznaczeniem będą nowoczesne sale wykładowe, audytoria czy domy towarowe i galerie sztuki.

Intuicyjny, graficzny interfejs użytkownika zastosowany w VM0808HB pozwala elastycznie konfigurować dowolne połączenia wejściowe i wyjściowe, eliminując konieczność częstych zmian konfiguracji fizycznych. Oprócz wbudowanego, opartego na przeglądarce WWW systemu konfiguracji, przełącznik może być może być obsługiwany za pomocą przycisków na przednim panelu, pilota podczerwieni, portu RS-232 i połączeń Telnet przez Ethernet. Wszystkie te rozwiązania zapewniają użytkownikom najwyższą wygodę obsługi.

Najchętniej czytane

Powersoft Mezzo

Powersoft zaprezentował podczas InfoComm 2019 nową linię wzmacniaczy dla rynku AV. Prezentacja odbyła się podczas konferencji dla mediów i  kluczowych...