Aten VM7814/VM8814

Aten zaprezentował nowe moduły dla Modular Matrix Switch. 

VM7814/VM8814 to moduły wejść/wyjść HDMI (4K) przeznaczone do współpracy z Aten Modular Matrix Switch, umożliwiające skierowanie czterech źródeł HDMI do czterech różnych ekranów. VM7814 udostępnia cztery stereofoniczne wejścia audio, z których sygnał możemy dołączyć do obrazu (embedding). Natomiast VM8814 oferuje cztery wyjścia audio umożliwiające wyeksportowanie dźwięku z obrazu. Model ten wspiera technologie Seamless Switch i EDID Expert, dzięki którym możliwe jest przełączanie wideo w czasie rzeczywistym. Wbudowany skaler 4K obsługuje różne rozdzielczości, co znacząco ułatwia tworzenie ścian wideo.

Moduły wejść i wyjść z serii VM umożliwiają tworzenie instalacji AV, które integratorzy mogą błyskawicznie serwisować. Ma to ogromne znaczenie np. na lotniskach i w miejscach użyteczności publicznej, gdzie przerwy w pracy systemu informującego podróżnych są wykluczone.

Najchętniej czytane

ATEN US3310

ATEN US3310 to dock umożliwiający podłączenie przez port USB-C kilku urządzeń w celu współdzielenia ekranu i peryferiów. Dzięki ATEN US3310 można korzystać...