ATEN VP2730

Efektywne spotkania wymagają wydajnych systemów. Uczestnicy spotkań biznesowych chcą wejść do sali, podłączyć laptop i zabrać się do pracy.

Aten VP2730 oferuje wszystko, co pozwala uczestnikom spotkania przełączać źródła. W obudowie o niewielkich wymiarach znajdziemy kompletne rozwiązanie przeznaczne do transmisji sygnału z różnych źródeł do wielu wyjść. 
Urządzenie, mimo zaawansowanych możliwości, jest wyjątkowo łatwe w obsłudze, co pozwala uczestnikom spotkania przełącza docelową treść za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika. VP2730 automatycznie wykrywa podłączone źródła sygnału wideo i natychmiast włącza je do prezentacji. To bardzo praktyczne, ponieważ w trakcie narad biznesowych uczestnicy nie powinni zgłębiać tajników obsługi sprzętu, tylko z niego korzystać.
Aten VP2730 oferuje pięć wejść HDMI i po jednym DisplayPort, VGA. Wprowadzony sygnał możemy przesłać dalej za pomocą dwóch wyjść HDMI oraz przez HDBaseT. Wśród interesujących funkcji mamy możliwość streamingu, skalowania i podglądu. Przełącznik pracuje maksymalnie z rozdzielczością 1080p @ 60 Hz na złączu HDMI/DisplayPort lub 1920 × 1200 @ 60 Hz w przypadku wejść analogowych.