ATEN VS0108HB

ATEN VS0108HB

Firma ATEN zaprezentowała uniwersalny splitter, który znajdzie zastosowanie w różnych miejscach.

ATEN VS0108HB powstał z myślą o instalacjach, które wymagają przesłania sygnału z jednego źródła HDMI do ośmiu wyświetlaczy. Prezentowany splitter wspiera Dolby True HD i DTS HD Master Audio, a sygnał wideo transmituje w jakości True 4K. Dane przesyłane są z prędkością 18 Gbps. VS0108HB jest kompatybilny z technologią ATEN EDID, co gwarantuje poprawną komunikację z kompatybilnymi wyświetlaczami, przekładającą się na prawidłowy wybór wyjścia i zdalne włączenie źródła.

Transmisja w jakości True 4K, wsparcie dla HDMI 2.0 (3D, Deep color, 4K) i HDCP 2.2, przesyłanie sygnału na odległość 6 m, wbudowany, dwukierunkowy port szeregowy czy możliwość montażu w racku świadczą o przekonaniu producenta, że urządzenia tego typu powinny być gotowe do pracy w różnych aplikacjach i przygotowane na technologie, które już niebawem będą standardem.

Najchętniej czytane

DataVideo HDR-80

Oferta marki DataVideo rozszerzona została o nowy wideo rejestrator oparty na 2,5-calowym dysku twardym. DataVideo HDR-80 to nowo opracowany, podwójny, 2,5-calowy...