Prezentuj materiały z łatwością, dzięki projektorowi ze skalowalnym obrazem do 500 cali, funkcją przesyłania strumieniowego i opcją udostępniania treści.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

EB-L200F to podstawowy projektor laserowy Full HD wyposażony w liczne funkcje. Jest on idealnym zamiennikiem istniejących modeli lampowych. Zapewnia jasność na poziomie 4500 lumenów, różne opcje łączności bezprzewodowej i przewodowej oraz skalowalny obraz o przekątnej do 500 cali. Ten doskonały projektor laserowy Full HD Laser pozwala przejść na poziom wydajności i niezawodności technologii laserowej bez dodatkowych kosztów. Dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu 2 500 000:1 i technologii 3LCD wyświetlane obrazy są wyraźne w każdym środowisku pracy. Ogranicza to zmęczenie wzroku i podtrzymuje zaangażowanie odbiorców – możesz zatem tworzyć wyjątkowe prezentacje.

EB-L200F oferuje łatwe przesyłanie strumieniowe za pomocą wbudowanej funkcji bezprzewodowej sieci LAN oraz Screen Mirroring (Miracast). Dzięki nim wyświetlisz treści z telefonów, urządzeń przesyłających strumieniowo, laptopów i wielu innych.

Świeża, nowoczesna i lżejsza konstrukcja w porównaniu do innych projektorów laserowych o podobnej jasności sprawia, że wymiana istniejących urządzeń na model EB-L200F to łatwa decyzja. Projektor EB-L200F można zamontować pod dowolnym kątem, co sprawia, że doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach. Można też stosować go jako przenośny projektor laserowy i używać w różnych miejscach i sytuacjach.

Projektory Epson to lata bezproblemowego działania. Wyjątkowa niezawodność i czas eksploatacji nawet do 30 000 godzin w trybie ekonomicznym (20 000 godzin w trybie normalnym) oznaczają, że możesz dłużej z niego korzystać. Na projektor EB-L200F producent zapewnia pięcioletnią gwarancję.