Wyraź siebie w cyfrowej przestrzeni roboczej. Aby się tam dostać, potrzebne jest przyjemne uchwycenie głosu bez echa i szumów w tle, zobaczenie Cię pod odpowiednim kątem w naturalny sposób oraz możliwość intuicyjnego wyrażania siebie za pomocą dotyku i pisania. To wszystko zapewnia cyfrowa stacja robocza Newline FLEX.

Firma Newline opracowała całkowicie nową koncepcję, która umożliwia intuicyjną komunikację w cyfrowym obszarze roboczym. Produkt, który zrewolucjonizuje Twój dzień pracy. Urządzenia dotykowe muszą rozumieć zamiary użytkownika, aby uwolnić naturalne wrażenia dotykowe i pisania. FLEX został opracowany z myślą o tych potrzebach.

Aby rozpocząć pisanie, z łatwością ustaw FLEX pod wygodnym kątem. Odrzucenie dłoni pozwala na używanie pióra w naturalnej pozycji do pisania. Nie wszystkie programy do wideokonferencji są równie intuicyjne. Często zdarza się, że szukasz ikony do wyciszania i włączania mikrofonu. FLEX zapewnia, że ​​te funkcje są zawsze pod ręką, dzięki sterowaniu kamerą i mikrofonem, bez względu na to, jak oprogramowanie przesunęło menu sterowania.

Flex ma też elastyczny aparat, który Cię rozpoznaje. Przechyl kamerę 4K pod kątem, który najbardziej Ci odpowiada. Dzięki obsłudze Windows Hello możesz odblokować laptopa i dotrzeć do wszystkich treści w kilka sekund. Producent pomyślał też o magnetycznie przymocowanym z boku pisaku. To aktywne pióro zapewnia naturalne pisanie ręczne z dużą precyzją i niewielkim opóźnieniem. Ma dwa wbudowane skróty klawiszowe, które pozwalają szybko przełączyć się na gumkę lub uzyskać dostęp do kliknięcia prawym przyciskiem myszy.

Jeśli chcesz pracować na swoim sprzęcie, po prostu podłącz laptopa i od razu ciesz się światowej klasy wrażeniami z dotyku, pisania i wideokonferencji. Z łatwością zasilaj swoje urządzenie za pomocą złącza USB-C. Nie ma potrzeby uczenia się, wystarczy użyć istniejącego urządzenia stacjonarnego.

Chcesz usunąć cały bałagan i kable z komputera? Podłącz SDM, aby uzyskać w pełni zintegrowaną moc obliczeniową. Lepsze przechwytywanie głosu bez zakłóceń w tle, wyraźne obrazy dzięki kamerze 4K i lepsze wrażenia dźwiękowe, dzięki wysokiej klasy głośnikom i subwooferowi. FLEX zapewnia wrażenie, jakby ludzie znajdowali się z Tobą w pokoju!