Seria NT od Newline to wysokiej klasy monitory typu no-touch o dużych przekątnych (66, 85 i 98 cali), dostępne w atrakcyjnych cenach. Model TT-9819NT zapewnia świetną jakość wyświetlanego obrazu w rozdzielczości 4K, długą żywotność panelu (min. 50 000 godzin) oraz wygodne zarządzanie za pomocą wbudowanego systemu Android 8.0 oraz bezpłatnego pakietu oprogramowania.

Newline NT to przede wszystkim monitory typu no-touch o dużych przekątnych, wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do atrakcyjnej prezentacji treści. Bazą jest jasny ekran o wysokiej rozdzielczości 4K (3840*2160) z systemem Android 8.0 rozbudowany o pakiet bezpłatnego oprogramowania – Newline Cast, Newline BroadCast i Display Management. Model jest wyposażony w mikrofony i 2 głośniki 20W. Model NT jest dostępny w 3 rozmiarach: 65”, 85” i 98”.

Oprogramowanie Newline Cast umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie zawartości swojego telefonu, tabletu, czy komputera na monitorach Newline NT. Możesz udostępniać wideo, zdjęcia, grafiki oraz widok stron internetowych. Do monitora Newline TT-9819NT dodawane jest również oprogramowanie Newline BroadCast. Dzięki niemu możesz wielokrotnie zwiększyć zasięg swojej prezentacji.

Ekran monitora można transmitować online – z sali konferencyjnej lub auli wykładowej do nawet 200 odbiorców znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie. Wystarczy dostęp do internetu. Display Management umożliwia zdalne zarządzanie grupą monitorów. Usprawnia obsługę techniczną – administrator systemu może wprowadzać zmiany masowo na wszystkich posiadanych urządzeniach z dowolnej lokalizacji, poprzez bezpieczny, portal internetowy.