Seria ICON marki DAS Audio to innowacyjne i  kompaktowe zestawy nagłośnieniowe wyprodukowane w  Hiszpanii, które sprawdzą się zarówno w  obiektach konferencyjnych, jak i  sportowych podczas prezentacji produktów i technologii.

System liniowy składa się z modułu o poziomym pokryciu wynoszącym 100º. W ICON-206A znajdują się dwa 6,5” głośniki („v-shaped”), które napędzane są dwoma końcówkami mocy pracującymi w klasie D, dostarczającymi 800 W mocy. Producent wyposażył ICON-206A w 24-bitowy procesor DSP, na pokładzie którego są krosownica, efekty delay, limitery oraz filtry FIR dla płaskiej charakterystyki fazowej. Procesor oferuje również szereg presetów konfiguracyjnych. W klastrze może znajdować od 4 do 16 modułów.
Na serię składa się także podwieszany, aktywny subwoofer ICON-S15A oparty na 15” głośniku niskotonowym. Wzmacniacz pracujący w klasie D w szczycie pozwala na wygenerowanie 1200 W. Inżynierowie z DAS Audio zastosowali w sekcji wzmacniacza przetwornik 15FW4, zaprojektowany, by zminimalizować zniekształcenia.
Europejska premiera systemu odbędzie się podczas targów ISE2020 na stoisku 7-E227.