DataVideo SE-650

DataVideo SE-650

Jeśli poszukujemy profesjonalnego przełącznika wideo w rozsądnej cenie i w zupełności wystarcza nam jakość HD, to DataVideo ma dla nas praktyczne rozwiązanie.

DataVideo SE-650 jest profesjonalnym przełącznikiem wideo o niewielkich wymiarach i cenie. Oferuje dwa wejścia HD-SDI i dwa HDMI wspierające rozdzielczość 1080i. Wśród wyjść znajdziemy dwa HDMI wsparte dodatkowym HD-SDI. Urządzenie sprawdzi się w produkcjach wideo opartych na kamerach HDMI. SE-650 oddaje nam do dyspozycji także mikser audio i niesymetryczne wejścia audio zrealizowane na RCA, jak również efekty wideo, takie jak kolory kluczujące, usuwanie obszarów o określonej jasności, obraz w obrazie czy przejścia. Do tego możliwe jest dodanie do obrazu logotypu, skorzystanie z wyjścia Tally, podłączenie dwóch mikrofonów dynamicznych jak również podmienienie osadzonego w sygnale wideo materiału audio.

Przełącznik, mimo że jest w pełni cyfrowy, oferuje analogowe sterowanie za pomocą tłumików audio i przeznaczonego do przełączania wideo tłumika typu T, a także wielu przypisanych różnym funkcjom przycisków.

Najchętniej czytane

Ashly Audio mXa-1502

Wzmacniacz miksujący mXa-1502 z oprogramowaniem Ashly AquaControl ™ zapewnia wielostrefową dystrybucję muzyki i powiadomień oraz automatyczne miksowanie sygnałów dla szerokiego...

JBL DSi 2.0.

Nowa wersja legendarnych wzmacniaczy Crown DSi od 1 stycznia 2020 dostępna pod szyldem JBL. Sześć nowych modeli, czterokanałowa konstrukcja, potężne...