Digital Projection Radiance LED

Digital Projection Radiance LED

Digital Projection zaprezentował system ścian wideo z możliwością dostosowania rozstawu pikseli.

Panele Radiance LED generują jasne i żywe obrazy niezależnie od odległości, w jakiej się od nich znajdujemy. Dostarczają idealne nasycenie kolorów i kontrast przy dowolnym oświetleniu wewnętrznym. Poszczególne panele oferujące proporcje obrazu 16:9, zapewniają tworzenie ścian wideo o różnych rozmiarach, w dowolnej rozdzielczości. W tym celu producent zdecydował się na stworzenie paneli o różnym rozstawie pikseli: 1,2 mm, 1,5 mm, 1,9 mm i 2,5 mm, co umożliwia tworzenie ściany wideo HD o maksymalnej przekątnej wynoszącej 110 cali lub 4K o przekątnej 220 cali. Radiance LED cechuje się cienkim profilem, szerokim kątem widzenia oraz bardzo cichą pracą, z racji że panele nie są wyposażone w wentylator.
Radiance LED powstał z myślą o instalacjach pracujących bez przerw, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
Producent gwarantuje 100 000 godzin bezawaryjnej pracy. Ułatwił również integratorom serwisowanie, dając dostęp do złączy serwisowych z poziomu panelu przedniego.

Najchętniej czytane

JBL Pro IRX100

JBL Pro zaprezentował nową serię kolumn głośnikowych, które będą nam służyły przez długie lata. IRX108BT oraz IRX112BT to dwudrożna, lekka (8...