Podczas gdy wiele obszarów naszego życia zawodowego pozostaje ograniczone, firma Sennheiser proponuje wykorzystać ten czas na edukację i znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak dostosować się do nowej rzeczywistości biznesowej. W ramach inicjatywy #DontStopTheEducation niemiecki producent oferuje inżynierom dźwięku, zespołom IT oraz przedstawicielom sektorów biznesowego i edukacji serię wirtualnych szkoleń dotyczących najnowszych rozwiązań konferencyjnych.

– Nowa rzeczywistość zmusza firmy oraz instytucje publiczne, takie jak szkoły czy uniwersytety, do reorganizacji życia zawodowego. Dystans społeczny i praca zdalna stawiają nowe wyzwania. Skłaniają do poszukiwań rozwiązań ułatwiających kontynuację działalności i zdalnej pracy zespołowej, w tym prowadzenie wirtualnych spotkań, konferencji czy zajęć. Firma Sennheiser oferuje szereg skutecznych narzędzi, zarówno sprzętowych jak i software’owych, które pomogą usprawnić funkcjonowanie instytucji, także w przyszłości po pandemii. Dzięki programowi wirtualnych szkoleń #DontStopTheEducation już teraz zainteresowane osoby mogą poznać te narzędzia i rozważyć ich zaimplementowanie – mówi Grzegorz Fotek, prezes firmy Aplauz, oficjalnego przedstawiciela marki Sennheiser w Polsce.

Plan webinarów:
1. Mikrofon sufitowy Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 – teraz z funkcją TruVoicelift

Szkolenia są poświęcone innowacyjnemu mikrofonowi sufitowemu z unikatową funkcją elastycznego kształtowania wiązki. „Podąża” on za mówcą i pozwala na pełną swobodę ruchu w sali konferencyjnej lub wykładowej. Nowa funkcjonalność TruVoicelift, oferująca wzmocnienie głosu i precyzyjne tworzenie priorytetowych stref odbioru. To czyni TeamConnect Ceiling 2 najbardziej zaawansowanym mikrofonem sufitowym na rynku.

Szkolenia są dostępne w dwóch przedziałach czasowych:

Sesje poranne: godz. 11:00 czasu polskiego

Sesje popołudniowe: godz. 16:00 czasu polskiego

2. Sennheiser MobileConnect – transmisja dźwięku za pośrednictwem sieci Wi-Fi

Sennheiser MobileConnect to zaawansowany, a jednocześnie prosty w obsłudze system. Umożliwia przesyłanie treści audio za pośrednictwem sieci Wi-Fi na mobilne urządzenia użytkowników, np. na kampusie uniwersyteckim albo muzeum. MobileConnect można również rozpatrywać jako intuicyjny system wspomagania słyszenia dla osób niedosłyszących. Wpisuje się on w trend Bring Your Own Device.

Szkolenia są dostępne w dwóch przedziałach czasowych:

Sesje poranne: godz. 11:00 czasu polskiego

Sesje popołudniowe: godz. 16:00 czasu polskiego

Udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny. Szczegóły dotyczące rejestracji są dostępne u oficjalnego dystrybutora marki Sennheiser w Polsce – firmie Aplauz. Zachęcamy do rejestracji!