Epson BT-35E

Rozszerzenie zakresu łączności i funkcjonalności dzięki responsywnym wyświetlaczom dla służby zdrowia, inżynierii czy do pilotowania dronów komercyjnych jest możliwe dzięki przezroczystym, obsługiwanym bezdotykowo inteligentnym okularom BT-35E marki Epson.

Okulary z technologią Si-OLED mogą przy niezauważalnym opóźnieniu dostarczać rozmaite treści z różnych urządzeń za pomocą połączenia HDMI lub USB-C. Te trwałe i wygodne okulary zostały tak zaprojektowane, by mogły być używane przez wielu użytkowników w firmie lub zwiedzających np. muzeum czy galerię sztuki. Wyobraźmy sobie, jak może zwiększyć się liczba przekazywanych informacji w trakcie prezentacji lub wykładu.
W okularach BT-35E nieużywana część wyświetlacza pozostaje całkowicie przejrzysta dzięki zastosowanemu mikrowyświetlaczowi Si-OLED i wysokiemu współczynnikowi kontrastu, który wynosi aż 100 000:1. Oznacza to, że treści rzeczywistości rozszerzonej mogą być nakładane na świat rzeczywisty w jeszcze bardziej realistyczny sposób niż dotychczas. Niepozorne urządzenie wyposażone zostało w wyświetlacz o jakości 720p HD, a jego wysoka jasność i ostrość wyświetli treści w najwyższej jakości, w tym trójwymiarze. BT-35E możesz używać zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, dzięki podnoszonej osłonce przyciemniającej. Dzięki paskowi na szyję obsługa jest bezdotykowa. Przy zakupie dostępna jest dwuletnia gwarancja oraz gwarancja dodatkowa w ramach pakietów Cover+.
Prezentowane okulary pozwolą integratorom, inżynierom czy lekarzom skupić się na konkretnym zadaniu, a wszystko to za sprawą obecnej w naszym życiu coraz bardziej rzeczywistości rozszerzonej.