Epson EB-L400U.jpg

EB-L400U to projektor laserowy, który idealnie sprawdzi się jako następca modeli lampowych wykorzystywanych w salach konferencyjnych i instytucjach edukacyjnych.

 
Model EB-L400U, oparty na technologii 3LCD, to podstawowy projektor w ofercie marki Epson, który cechuje się jasnością na poziomie 4500 lumenów i rozdzielczością WUXGA (Full HD). Prezentowany projektor gwarantuje, że prezentacje, dzięki wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego, będą dobrze widoczne nawet w jasnych pomieszczeniach.
Mniejsza oraz lżejsza obudowa, w porównaniu z urządzeniami oferującymi zbliżoną jasność, czyni z EB-L400U naturalnego następcę tradycyjnych projektorów lampowych, a dzięki technologii laserowej można go zamontować właściwie pod dowolnym kątem, więc sprawdzi się on w każdych warunkach.
Prezentowany projektor charakteryzuje się stosunkiem projekcji 1,35 – 2,20:1, manualnym zoomem w zakresie 1 – 1,6, współczynnikiem powiększenia obiektywu projekcyjne-go 1,35 – 2,2 : 1 oraz rozmiarem projekcji wynoszącym od 50 do 500 cali.
Projektor jest objęty pięcioletnią gwarancją lub na 12 000 godzin pracy.