Epson EB-L400U.jpg

Epson EB-L400U

EB-L400U to projektor laserowy, który idealnie sprawdzi się jako następca modeli lampowych wykorzystywanych w salach konferencyjnych i instytucjach edukacyjnych.

 

Model EB-L400U, oparty na technologii 3LCD, to podstawowy projektor w ofercie marki Epson, który cechuje się jasnością na poziomie 4500 lumenów i rozdzielczością WUXGA (Full HD). Prezentowany projektor gwarantuje, że prezentacje, dzięki wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego, będą dobrze widoczne nawet w jasnych pomieszczeniach.

Mniejsza oraz lżejsza obudowa, w porównaniu z urządzeniami oferującymi zbliżoną jasność, czyni z EB-L400U naturalnego następcę tradycyjnych projektorów lampowych, a dzięki technologii laserowej można go zamontować właściwie pod dowolnym kątem, więc sprawdzi się on w każdych warunkach.

Prezentowany projektor charakteryzuje się stosunkiem projekcji 1,35 – 2,20:1, manualnym zoomem w zakresie 1 – 1,6, współczynnikiem powiększenia obiektywu projekcyjne-go 1,35 – 2,2 : 1 oraz rozmiarem projekcji wynoszącym od 50 do 500 cali.

Projektor jest objęty pięcioletnią gwarancją lub na 12 000 godzin pracy.

Najchętniej czytane

LG na InfoComm 2019

Firma LG Electronics zaprezentowała najnowsze rozwiązania biznesowe podczas InfoComm 2019 w  Orlando na Florydzie (USA). Od Micro LED signage, Transparent...

Datavideo TVS-1200A

Datavideo zaprezentowało nowe wirtualne studio. Wirtualne Studio TVS powstało jako urządzenie łączące najwyższą jakość rozwiązań wysokobudżetowych z maksymalną prostotą obsługi....