Epson Professional Projector Tool

Epson Professional Projector Tool

Firma Epson poinformowała o stworzeniu nowego oprogramowania przeznaczonego do współpracy z projektorami 3LCD.

Oprogramowanie Professional Projector Tool dla projektorów instalacyjnych marki Epson sprawia, że implementacja wielu urządzeń staje się o wiele szybsza i łatwiejsza do skonfigurowania. Rozwiązanie to da instalatorom dostęp do wielu zaawansowanych technik mapowania projekcji.
Oprogramowanie jest kompatybilne z istniejący-mi projektorami instalacyjnymi producenta, w tym EB-L25000U, EB-L1500U i EB-L1700U. Umożliwia także pracę z najnowszymi modelami EB-L20000U i EB-L12000Q.
Professional Projector Tool powstało z myślą o firmach wypożyczających sprzęt, jednak świetnie sprawdzi się także w instalacjach stałych. Aplikacja umożliwia m.in. zdalne ustawienie obiektywów oraz sterowanie podstawowymi funkcjami kompatybilnych projektorów, w tym ich włączeniem i wyłączeniem. Intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia graficzne przemieszczanie projektorów w celu zmiany projekcji, łączenia krawędzi i zaawansowanego mapowania – zaraz po umieszczeniu projektorów w miejscu docelowym.

Najchętniej czytane

Optoma 4K550

Nowy projektor DLP marki Optoma łączy wysoką jasność 5000 ANSI lumenów z rozdzielczością 4K, dostarczając ostry i nasycony kolorami obraz....

TASCAM MZ-123BT

W ofercie marki Tascam pojawił się nowy, trójstrefowy mikser przeznaczony do instalacji sklepowych, wielkopowierzchniowych, hoteli i instytucji. Montowany w racku TASCAM...