Epson seria PowerLite L

Epson seria PowerLite L

Epson zaprezentował nową serię projektorów – PowerLite L.

Nowe projektory PowerLite L615U, L610U, L510U, L400U, L610W, L500W i L610 generują niezwykle żywe kolory, oferują jasność do 6000 lumenów i maksymalną rozdzielczość WUXGA oraz zaawansowaną współpracę z bezprzewodowym przesyłaniem materiałów. Oparte na technologii 3LCD urządzenia zapewniają trzy razy większą jasność niż odpowiedniki wykonane w technologii 1-chip DLP.
Zaawansowana technologia lasera gwarantuje dowolną instalację projektora, pod dowolnym kątem, co przekłada się znacząco na oszczędność miejsca i umieszczenie w każdej sali. Prezentowane projektory wspierają połączenia bezprzewodowe, jak i po kablu, włączając w to HDMI i HDBaseT. Prezentowana seria pozwala powielać obraz na pięćdziesięciu urządzeniach mobilnych (iOS,Android, Chromebook) oraz komputerach Mac/PC. Pisząc ściślej, wykładowcy mogą wyświetlać maksymalnie cztery ekrany, używając w tym celu Epson iProjection 4. Najwyższe z modeli z serii, czyli PowerLite L610U i L615U, umożliwiają dodatkowo dublowanie ekranów smartfonów lub urządzeń opartych na Miracast.

Najchętniej czytane

ATEN Unizon

Firma ATEN zaprezentowała scentralizowaną platformę przeznaczoną do zarządzania, monitorowania oraz kontroli swoich urządzeń. Unizon pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym wszystkich...