Focusrite Pro seria Red

Najnowsze interfejsy producenta składające się na serię RED, czyli RED 16LINE i RED 4PRE, umożliwiają profesjonalną, wielośladową rejestrację materiału audio.

Nowe interfejsy sprawdzą się w miejscach, gdzie wymagane jest przesyłanie cyfrowego i analogowego sygnału audio i rejestracja bez kompromisów pod względem jakości, a więc w centrach konferencyjnych i przestrzeniach biznesowych. Z ich pomocą zapis konferencji możliwy jest wielośladowo, a dzięki oparciu transmisji o Dante sygnał może pochodzić z dowolnego miejsca w budynku, co pozwala stworzyć kompleksowe rozwiązania dla broadcastu i transmisji na żywo na potrzeby webinarów, szkoleń i kursów online.
W zależności od naszych wymagań dostępne są trzy modele, gdzie RED 16LINE – komunikujący się z komputerem przez Thunderbolt 3 – oferuje łącznie sześćdziesiąt cztery wejścia i sześćdziesiąt cztery wyjścia, w tym 32 in × 32 out Dante. Identyczną liczbę wejść i wyjść analogowych oraz cyfrowych oferuje nam model RED 8PRE, z różnicą, że komunikuje się z komputerem przez Thunderbolt 2. Najmniejszy z przedstawicieli, czyli RED 4PRE, udostępnia nam pięćdziesiąt osiem wejść i sześćdziesiąt cztery wyjścia, w tym trzydzieści dwa wejścia i trzydzieści dwa wyjścia Dante.