Korzystając z ekranów z serii 40 marki iiyama, otrzymujesz nie tylko najwyższą jakość, ale i oprogramowanie do tworzenia treści reklamowych.

iiSignage powstało z myślą o zarządzaniu treściami digital signage. Oprogramowanie jest kompatybilne z profesjonalnymi ekranami wielkoformatowymi iiyama z serii 40 (LExx40UHS) i dołączane jest do nich bez dodatkowych kosztów. Korzystając z iiSignage, z łatwością stworzysz i opublikujesz treści reklamowe oraz w prosty sposób będziesz mógł nimi zarządzać. Treści reklamowe możesz projektować, posługując się tylko własną wyobraźnią, lub skorzystać z gotowych, dostępnych w iiSignage szablonów, które ułatwią start z prezentowaną aplikacją. Jeśli współpracujesz z agencją reklamową, możesz zaimportować gotowe reklamy, a nawet poddać je edycji w iiSignage.
Niezależnie od tego, czy wybierzesz gotowy szablon, czy własny projekt – w każdej chwili wzbogacisz treść o elementy wideo, efekty specjalne, wizualizacje lub przesuwające się paski tekstowe informujące o aktualnych promocjach. Możliwe jest także dodanie do reklam widżetów wyświetlających informacje w czasie rzeczywistym, jak np. aktualną pogodę. Aplikacja iiSignage daje pełną swobodę i kontrolę nad tym, co i gdzie zostanie wyświetlone.
Digital Signage to angażujące treści, które są wyświetlane we właściwym miejscu i czasie, tak aby precyzyjnie trafić do wyznaczonego odbiorcy. Z iiSignage z łatwością zaplanujesz co, kiedy i gdzie ma się pojawić. Dostępne ekrany mogę być zostać dodane do grup (maksymalnie dziesięć w grupie), a dla każdej z nich zaprojektujesz osobną, rozłożoną w czasie listę wyświetlania reklam.