NewTek TriCaster Mini 4K to prosty w użyciu, kompaktowy system produkcji wideo, który pozwala każdemu tworzyć niesamowite materiały wideo bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Nie musisz być ekspertem wideo, aby wyprodukować materiał w jakości telewizyjnej. Z TriCaster Mini 4K możesz w ciągu kilku minut od otwarcia pudełka stać się twórcą produkcji nawet w rozdzielczości UHD. TriCaster Mini 4K wykorzystuje wszystkie zalety pracy opartej na sieciach IP integrując urządzenia multimedialne przy użyciu protokołu NDI®, zapewniając jednocześnie możliwość połączeń point-to-point za pomocą portów HDMI bez ograniczeń długości kabla. Żaden inny przenośny system produkcji wideo nie oferuje tak wielu możliwości w tak małym opakowaniu i to za cenę TriCaster Mini 4K. Kompaktowy system TriCaster jest łatwy w transporcie i konfiguracji. Ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby zapewnić wysokiej jakości pokazy na ekranach i wyświetlaczach o dowolnym rozmiarze i kształcie. Dzięki NDI® TriCaster Mini 4K łączy się z szeroką gamą systemów NewTek i innych firm za pomocą IP, takich jak kamery, konwertery i inne niestandardowe aplikacje.

Mini 4K to kompletne studio produkcyjne, dzięki któremu stworzysz niesamowite materiały wideo przy pomocy setek zaawansowanych możliwości produkcyjnych takich jak przełączania źródeł wideo, odtwarzania, miksowania efektów, grafiki, miksowania dźwięku, wykorzystania funkcjonalności studia wirtualnego i wielu innych. Mini 4K obsługuje wiele formatów i rozdzielczości, co pozwala na produkcje pełne wciągających wrażeń wizualnych dla programów telewizyjnych, koncertów, wydarzeń sportowych o rozdzielczości UHD 60p. Natywne wsparcie funkcji sieciowych dzięki NDI®, opatentowanemu przez NewTek standardowi transmisji wideo, audio i danych w sieci IP z niemal zerowym opóźnieniem. NDI® wykorzystywany jest przez największych producentów sprzętu wideo, stanowiąc idealne źródło dla systemów NewTek. Za pomocą Mini 4K zmiksujesz wiele źródeł wideo, wykorzystując dowolną kombinację ośmiu kompatybilnych źródeł wideo IP w tym: kamery, urządzenia mobilne jak telefony, systemy Skype, konwertery HDMI, komputery, pliki audio/wideo, grafika i wiele więcej.

Obsługa wielu wyjść wideo w tym streamingu pozwala na stworzenie materiałów multimedialnych w różnych proporcjach, rozdzielczościach i liczbach klatek na sekundę, z czterema wyjściami na żywo IP, wielokanałowym nagrywaniem, wieloplatformowym strumieniowaniem na żywo, publikowaniem w mediach społecznościowych, transferem do lokalnych macierzy dyskowych lub lokalizacji sieciowych. Wbudowane funkcje nagrywania i odtwarzania materiałów umożliwiają nagrywanie do czterech kanałów wideo o pełnej rozdzielczości do plików w formacie NDI® lub QuickTime®. Archiwizuj główny kanał produkcyjny, sygnał z kamer do późniejszej post produkcji, materiały prezentacji oraz najważniejsze fragmenty w celu realizacji powtórek. Dzięki funkcji automatycznego sterowania możesz używać systemu makr do wywoływania skomplikowanych funkcji, tworząc proste, dostosowane panele sterowania z LivePanel™ do zdalnego zarządzania produkcją oraz automatyzować pokazy za pomocą Live Story Creator. Wśród zaawansowanych funkcji audio znajdziesz wbudowany mikser audio z obsługą cyfrowych, analogowych i sieciowych sygnałów audio oraz komunikacją Talk Back.