Firma Shure rozszerza ofertę instalacyjnych rozwiązań konferencyjnych opartych o produkty pracujące w sieci. Kompletne rozwiązanie, od mikrofonu poprzez procesor DSP do głośnika, sygnalizuje nową koncepcję Shure Audio Ecosystem, która będzie w przyszłości rozwijana.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

MXA710 Linear Array Microphone

Mikrofon liniowy MXA710 to kolejny krok w ewolucji technologii mikrofonów matrycowych Shure. Zaprojektowany do przechwytywania dźwięku wysokiej jakości w nowoczesnym środowisku konferencyjnym AV. Elegancki, podłużny kształt MXA710 pozwala na umieszczenie go praktycznie w dowolnym miejscu w miejscu spotkań. Na ścianie, wokół ekranu, sufitu lub na stole w sali konferencyjnej. Dostępny w dwóch długościach i trzech kolorach. MXA710 zawiera zastrzeżoną technologię Shure IntelliMix® DSP i technologię AutofocusTM, która zapewnia czysty dźwięk bez echa podczas konferencji.

MXN5W-C Głośnik sieciowy Microflex

Głośnik sieciowy MicroflexTM MXN5-C Networked Ceiling Loudspeaker zapewnia wysokiej jakości odtwarzanie mowy dla zastosowań konferencyjnych A/V. Zasilanie z PoE z niskoprofilową konstrukcją zoptymalizowaną pod kątem łatwej instalacji w sufitach podwieszanych. Instalowany i kontrolowany za pomocą oprogramowania, ten głośnik sieciowy nie wymaga osobnego wzmacniacza ani zewnętrznego DSP. Bezproblemowo integruje się z ekosystemem sprzętu i oprogramowania sieciowego Shure w celu uzyskania kompletnego rozwiązania audio.

MXA Sieciowy Przycisk do wyciszania

Konfigurowalny przycisk wyciszania zasilany z PoE. Przeznaczony dla sieciowych produktów audio Shure, w tym mikrofonów Microflex® AdvanceTM Array. Kompatybilny również z procesorami DSP IntelliMix® P300 i IntelliMix oraz ANIUSB-MATRIX. Jeden lub wiele niskoprofilowych przycisków wyciszania wrażliwych na dotyk można skonfigurować do wyciszania jednego lub wielu mikrofonów, w zależności od potrzeb użytkownika lub konfiguracji pomieszczenia.

Kompatybilność oprogramowania

Wszystkie nowe produkty są w pełni kompatybilne i konfigurowalne z oprogramowaniem Designer i SystemOn. Wraz z wprowadzeniem nowego produktu na rynek zostanie wydana wersja 4.2 dla programów Designer i SystemOn. Będzie ONA wspierać konfigurację i zdalne zarządzanie nowymi produktami sprzętowymi.