Kompletny system dla konferencji i streamingu od Phono Media

Firma Phono Media przygotowała kompletny system dla potrzeb konferencji i streamingu live. Wyposażyła go w wysokiej jakości akumulatory umożliwiające pracę nawet przez 8 godzin. Dystrybutor stworzył ten zestaw z myślą o konferencjach plenerowych lub realizacjach w których dostęp do prądu jest utrudniony.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Głównym elementem zestawu jest kolumna głośnikowa Denon Professional Audio Commander. Producent wyposażył ją w podwójny odbiornik UHF. W komplecie użytkownik otrzymuje mikrofon do ręki, mikrofon nagłowny i nadajnik bodypack. Na pokładzie znajduje się również odbiornik Bluetooth, player USB/SD oraz dwa wejścia XLR umożliwiające podłączenie dodatkowych źródeł dźwięku. Kolumna zawiera 12” woofer oraz 1” tweeter o łącznej mocy 200W. Sprawiają one, że kolumna doskonale sprawdzi się zarówno w sali jak i w niewielkim plenerze.

Następnym elementem toru sygnałowego jest przenośny splitter konferencyjny AudioPressBox APB-224 C. Jest on wyposażony w dwa wejścia XLR z możliwością regulacji barwy, 24 wyjścia na dwóch niezależnych kanałach oraz wyjście słuchawkowe do monitorowania sygnału. Dzięki temu z pomocą urządzenia możemy przekazywać dwa różne sygnały do rejestratorów, kamer, komputerów czy wozów transmisyjnych.

Ostatnim urządzeniem wchodzącym w skład zestawu jest interfejs iRig 2 firmy IK Multimedia. Umożliwia on przekazanie sygnału ze splittera AudioPressBox na urządzenia mobilne (iOS/Android). Z jego pomocą możemy zrealizować streaming live z najwyższej jakości dźwiękiem bez obawy o warunki pogodowe czy szumy.

Aby poznać szczegółową ofertę skontaktuj się z firmą Phono Media: [email protected]

Najchętniej czytane

NEC BT421

NEC Display Solutions wprowadza na rynek BT421 – nowy, zajmujący niewielką przestrzeń monitor 16:4 zaprojektowany z  myślą m.in. o  zastosowaniach...

Ecler eMOTUS8OD

Firma Ecler właśnie rozszerzyła uznaną i cieszącą się ogromną popularnością linię produktów eMOTUS o nowy model eMOTUS8OD. Nowy model bazuje na głośniku...