Kramer ca-hm

Kramer zaprezentował aktywny kabel HDMI umożliwiający przesyłanie sygnału wideo w 4K, ze wsparciem dla HDCP 2.2, HDR, EDID, ARC i CEC oraz Deep Color, x.v.Color, Dolby TrueHD , jak również DTS–HD.

Aktywny kabel wykonany z miedzi CA-HM marki Kramer zapewnia idealne rozwiązanie kablowe do przesyłania sygnałów HDMI na znaczne dystanse. Przy przepustowości 18 Gb/s na odległość do 20 m, przy 10,2 Gb/s do 25 m, a przy 6,75 Gb/s do 30 m.
Zastosowana w złączu kabla innowacyjna technologia zapewnia doskonałe wyrównanie i kompensację sygnału, tak aby sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom w instalacjach AV.
Ponadto przesyłanie sygnału na dalekie odległości znacznie upraszcza proces integracji, dzięki instalacji typu plug & play i zasilaniu bezpośrednio ze źródła HDMI.
CA-HM wyposażony został w autorskie złącze K-Lock HDMI, które zapobiega przypadkowemu odłączeniu kabli w instalacji, eliminując równocześnie konieczność wykonywania połączeń serwisowych wiążących się z prowadzeniem dodatkowych przewodów. Do tego umieszczona na złączu dioda LED wskazuje, kiedy sygnał został pomyślnie przesłany. Tym samym w razie awarii dokładnie wiemy, który odcinek powinniśmy sprawdzić.