Kramer

Po raz pierwszy do portfolio Kramer dodano nową linię kompaktowych kamer i zestawów głośnomówiących. Oto nowe produkty:

K-Speak – zestaw głośnomówiący o kierunkowości sferycznej z zasięgiem odbierania głosu do 5 m, posiada on wbudowany system redukcji hałasu i echa, a także różne interfejsami połączeniowe, w tym mini-jack, Bluetooth i USB.

Kramer

K-Bar – wielofunkcyjny bar do komunikacji wideo/audio z wbudowaną kamerą 12MP o kącie widzenia 120° i 5-krotnym zoomem cyfrowym, zintegrowanym mikrofonem o 6-elementowej macierzy, zestaw głośnomówiącym o mocy 8W, system redukcji hałasu, automatycznego kadrowania i śledzenia głosu.

Kramer

K-180Mini – inteligentna panoramiczna kamera (3x12MP 4K) z automatycznym kadrowaniem i śledzeniem, dwoma wbudowanymi mikrofonami i hubem USB-C do podłączania K-Speak lub innych zestawów głośnomówiących.

K-CamHD – kamera PTZ 1080p z 12-krotnym zoomem optycznym i 16-krotnym zoomem cyfrowym, 2D/3D DNR

K-Cam4K – kamera PTZ 4K60 z 12-krotnym zoomem optycznym i 16-krotnym zoomem cyfrowym, 2D/3D DNR oraz szerokim wyborem portów sterowania i wideo, w tym RS-232, Ethernet (RJ-45), HDMI 1.4 i USB 3.0.

Kramer

Te urządzenia są doskonałym dodatkiem do systemów współpracy Kramer VIA i oczywiście mogą być używane jako samodzielne rozwiązania.