Harman University zaprasza na szkolenia online z zagranicznymi prelegentami.

To idealny moment na zdobycie wiedzy od profesjonalistów z różnych zakątków świata. Pierwsze szkolenie na temat mikrofonów odbędzie się już w środę 1 kwietnia.
Następne, bardzo ciekawe prowadzone przez weterana branży eventowej, Cameron’a O’Neill, na temat wyzwań jakie stawiają imprezy eSport’owe inżynierom systemów audio. 9 kwietnia, godzina 18.00.
Trzecie szkolenie, 23 kwietnia dotyczyć będzie Performance Manager’a dla początkujących i zaawansowanych.
Poniżej szczegółowe informacje na temat szkoleń.
ZAPRASZAMY!
 
Microphone Applications for Stage and Sound
środa, 1 kwietnia, godzina 18:00
czas szkolenia: 1 godzina
Zapisz się
Prowadzący: Chris Pyron
Wiara i pasja Chrisa Pyrona w kształceniu innych sprawiły, że spędził 10 lat, stając się ekspertem w projektowaniu i wdrażaniu systemów w miejscach kultu. Współpracuje z klientami przy projektowaniu systemów, które twórczo spełniają wszystkie ich potrzeby – audio, oświetlenie, media, szkolenia i budżet. Doskonały dźwięk zaczyna się u źródła. W tym kursie przyjrzymy się różnym typom mikrofonów, ich zastosowaniom oraz sposobom wyboru odpowiedniego mikrofonu i umieszczenia go w celu uzyskania najlepszych wyników w celu uchwycenia dynamicznej wydajności.
 
Audio Challenges in E-sports
czwartek, 9 kwietnia, godzina 02.00 (niestety w nocy 🙂
czas szkolenia: 1 godzina
Zapisz się
Prowadzący: Cameron O’Neill
Warsztaty te będą zawierały informacje na temat różnych rodzajów e-sportu rozgrywanych na poziomie profesjonalnym i sprawdzą, w jaki sposób organizowane są te wydarzenia. Dołącz do Camerona, który odkrywa typowe wyzwania A / V i pokazuje, w jaki sposób mogą określić przyszłość eSportu. Cameron O’Neill jest 20-letnim weteranem branży eventowej, pracując w Sydney Opera House i Riedel w całej Azji. Ostatnio pomógł wielu firmom e-sportowym w Chinach zbudować systemy A / V, w tym duże wydarzenia, instalacje stałe i system sieciowy studia dużej firmy.
 
Performance Manager Beginner to Expert
czwartek, 23 kwietnia, godzina 18:00
czas szkolenia: 1 godzina
Zapisz się
Prowadzący: Nowell Helms
Dołącz do Nowell Helms, zanurzając się w JBL Performance Manager i pokazując, jak dostarczyć gwiezdny dźwięk każdemu odbiorcy. Dowiesz się, jak szybko zacząć, kontrolować sieci wzmacniaczy i nie tylko z praktycznego punktu widzenia. Nowell Helms jest doświadczonym inżynierem dźwięku z ponad 20-letnim doświadczeniem. Swoją karierę rozpoczął od wieszania systemów JBL w San Francisco, zapewniając doskonały dźwięk koncertowy. Od tego czasu wykorzystał szereg innowacji HARMAN do projektowania, wdrażania i miksowania niemal każdego rodzaju wydarzenia na żywo, jakie można sobie wyobrazić.