Kształć się online z Harmanem!

Harman University zaprasza na szkolenia online z zagranicznymi prelegentami.

To idealny moment na zdobycie wiedzy od profesjonalistów z różnych zakątków świata. Pierwsze szkolenie na temat mikrofonów odbędzie się już w środę 1 kwietnia.

Następne, bardzo ciekawe prowadzone przez weterana branży eventowej, Cameron’a O’Neill, na temat wyzwań jakie stawiają imprezy eSport’owe inżynierom systemów audio. 9 kwietnia, godzina 18.00.

Trzecie szkolenie, 23 kwietnia dotyczyć będzie Performance Manager’a dla początkujących i zaawansowanych.

Poniżej szczegółowe informacje na temat szkoleń.

ZAPRASZAMY!

 

Microphone Applications for Stage and Sound

środa, 1 kwietnia, godzina 18:00

czas szkolenia: 1 godzina

Zapisz się

Prowadzący: Chris Pyron

Wiara i pasja Chrisa Pyrona w kształceniu innych sprawiły, że spędził 10 lat, stając się ekspertem w projektowaniu i wdrażaniu systemów w miejscach kultu. Współpracuje z klientami przy projektowaniu systemów, które twórczo spełniają wszystkie ich potrzeby – audio, oświetlenie, media, szkolenia i budżet. Doskonały dźwięk zaczyna się u źródła. W tym kursie przyjrzymy się różnym typom mikrofonów, ich zastosowaniom oraz sposobom wyboru odpowiedniego mikrofonu i umieszczenia go w celu uzyskania najlepszych wyników w celu uchwycenia dynamicznej wydajności.

 

Audio Challenges in E-sports

czwartek, 9 kwietnia, godzina 02.00 (niestety w nocy 🙂

czas szkolenia: 1 godzina

Zapisz się

Prowadzący: Cameron O’Neill

Warsztaty te będą zawierały informacje na temat różnych rodzajów e-sportu rozgrywanych na poziomie profesjonalnym i sprawdzą, w jaki sposób organizowane są te wydarzenia. Dołącz do Camerona, który odkrywa typowe wyzwania A / V i pokazuje, w jaki sposób mogą określić przyszłość eSportu. Cameron O’Neill jest 20-letnim weteranem branży eventowej, pracując w Sydney Opera House i Riedel w całej Azji. Ostatnio pomógł wielu firmom e-sportowym w Chinach zbudować systemy A / V, w tym duże wydarzenia, instalacje stałe i system sieciowy studia dużej firmy.

 

Performance Manager Beginner to Expert

czwartek, 23 kwietnia, godzina 18:00

czas szkolenia: 1 godzina

Zapisz się

Prowadzący: Nowell Helms

Dołącz do Nowell Helms, zanurzając się w JBL Performance Manager i pokazując, jak dostarczyć gwiezdny dźwięk każdemu odbiorcy. Dowiesz się, jak szybko zacząć, kontrolować sieci wzmacniaczy i nie tylko z praktycznego punktu widzenia. Nowell Helms jest doświadczonym inżynierem dźwięku z ponad 20-letnim doświadczeniem. Swoją karierę rozpoczął od wieszania systemów JBL w San Francisco, zapewniając doskonały dźwięk koncertowy. Od tego czasu wykorzystał szereg innowacji HARMAN do projektowania, wdrażania i miksowania niemal każdego rodzaju wydarzenia na żywo, jakie można sobie wyobrazić.

Najchętniej czytane