LG 65EV960H

W ofercie LG znajdziemy wiele telewizorów hotelowych. Jednym z nich jest prezentowany OLED Wallpaper z nowoczesnym rozwiązaniem opartym na IP.

Telewizory z serii EV960H to dzieła sztuki, które doskonale wtapiają się w tło, nie rzucając nawet najmniejszego cienia. Kompatybilne są z NewDolby Vision HDR, HDR10 oraz Pro:Centric SMART, Pro:Idiom i Pro:Centric Direct Ready. Hotelowe telewizory OLED doskonale odwzorowują pełnię kolorów. Samozapalające się piksele rozszerzają paletę barw telewizora, pozwalając dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły i gradienty. Dzięki temu goście mogą cieszyć się treścią w doskonałej jakości. Za jakość obrazu odpowiada technologia OLED zapewniająca nieskończony kontrast. Samozapalające się piksele wyłączają się całkowicie, wytwarzając w ten sposób głęboką czerń. Nie przenika nawet odrobina światła. Absolutna czerń zapewnia nieskończony kontrast i wyraźny obraz, który doceni każdy gość. Obraz jest ostry, nawet gdy na ekran patrzymy pod dużym kątem.
Wśród rozwiązań dla hoteli jest platforma Pro:Centric Smart, dzięki której klienci mogą zoptymalizować telewizory i zaprojektować komunikaty wizualne dla gości, korzystając między innymi z darmowych szablonów zawartych w oprogramowaniu Pro:Centric Direct Ready.