Barco ClickShare jest wciąż flagowym rozwiązaniem do bezprzewodowej prezentacji i wideokonferencji. To w pełni agnostyczna platforma, współpracująca z każdym systemem operacyjnym, platformą wideokonferencyjną i mnóstwem urządzeń dostępnych na rynku, rozwiązanie umożliwiające nie tylko bezprzewodową prezentację w sali, ale także zrealizowanie rozbudowanego spotkania zdalnego. 

Choć możliwości i funkcjonalność Barco ClickShare znają niemal wszyscy specjaliści z działów AV i IT oraz większość pracowników z sektora biznesowego czy edukacyjnego, producent wciąż dokłada wielu starań aby w systemie pojawiały się nowości. 

Właśnie te aktualizacje, nowe możliwości i narzędzia, stały się przyczynkiem do organizacji przez jednego z dystrybutorów systemów belgijskiego producenta, firmy Exclusive Networks Poland, cyklu pokazów, w trakcie których można było zapoznać się z najnowszymi technologiami wspierającymi organizację spotkań biznesowych, w tym właśnie tych od Barco. 

Jakie są te nowe możliwości platformy od Barco? Czy ClickShare można zintegrować z innymi systemami znajdującymi się w pomieszczeniu? O tym wszystkim opowiedział nam Adam Kaczmarek, product manager professional AV & UC Department z firmy Exclusive Networks