LG zaprasza na trzydniowe seminarium które odbędzie się w dniach 16-18 marca b.r. i poświęcone będzie najnowszym technologiom wspierającym digitalizację rynków wertykalnych, takich jak Retail, Corporate, Education, Public, Healthcare i Transportation.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną nowości produktowe LG Information Display oraz Partnerów wydarzenia, ale przede wszystkim będzie można wziąć udział w ciekawych debatach eksperckich poświęconych tematyce aktualnej sytuacji na rynku, planowanych inwestycji i prognoz na przyszłość. W dyskusji będą uczestniczyć zarówno integratorzy systemów, jak i końcowi użytkownicy rozwiązań AV, reprezentujący różne branże.

Każdego dnia konferencji przeprowadzimy też mnóstwo konkursów, w których będzie można wygrać wartościowe nagrody rzeczowe.

 

Robert Buława, ID Sales Director w LG Electronics Polska: “LG Electronics Polska ID organizuje od kilku lat cykliczne wydarzenie, na którym spotykają się integratorzy i klienci związani z rynkiem AV i IT, żeby porozmawiać o najważniejszych trendach i poznać najnowsze rozwiązania oferowane przez LG ID  i eco-partnerów. Dotychczas wydarzenie miało formę tradycyjnej konferencji, jednak tym razem, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i partnerów przenosimy się do świata online”

LG on-line tech-seminar

Nie zwlekaj z rejestracją!

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji:

Od pierwszego dnia (Retail Day), zarejestruj się najpóźniej do 15 marca, do godz. 14:00,

Od drugiego dnia (Corporate Day), zarejestruj się najpóźniej do 16 marca, do godz. 14:00,

Od trzeciego dnia (Education, Public, Healthcare and Transportation Day) zarejestruj się najpóźniej do 17 marca, do godz. 14:00.

 

Całość poprowadzi Maciej Orłoś. Udział w konferencji jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Zapisy jak i więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie organizatora https://lgtechseminar.pl/

Zapraszamy.