LG Busisness Solutions zaprezentowała nową serię ekranów o dużej jasności przeznaczonych do wyświetlania treści reklamowych w instalacjach okiennych.

Seria XS4F charakteryzuje się cienkim profilem, wąskimi ramkami oraz inteligentną kontrolą jasności z opcją wykrywania światła otoczenia oraz technologią zapewniającą widoczność poprzez okulary słoneczne z polaryzacją. LG XS4F oferuje rozdzielczość 1080p o doskonałej wydajności w jasnych i nasłonecznionych miejscach.

Producent oferuje ekrany o przekątnej 49” i 55”, które mogą być montowane zarówno pionowo jak i poziomo. Wyposażone są w potężną i łatwą w użyciu platformę webOS 3.0 smart signage, umożliwiającej używanie ekranu bez dodatkowego odtwarzacza plików. Model 49XS4F ma grubość 3,3” oraz wąskie 6,5mm ramki na krótszej stronie, oraz 9mm na stronie dłuższej. W modelu 55XS4F grubość to tylko 3,4” a szerokość ramek to 9,9mm oraz 12mm. Oba modele mogą pracować w szerokim zakresie temperatur, posiadają powłokę ochronną zabezpieczającą przed kurzem, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami.

Producent zapewnił wiele opcji podłączeniowych takich jak RS-232 in/out, 8W wyjście audio, 2xHDMI in, DP in/out, DVI-D in, USB in, audio in, LAN, IR oraz czujnik światła i slot na karty SD. Inteligentna kontrola jasności zapewnia ulepszone oszczędzanie energii dzięki któremu mamy pewność, że ekran nie będzie zbyt jasny, gdy natężenie światła się zmniejszy. Każdy ekran wyposażony jest w uchwyt montażowy 600x400mm zgodny z VESA, oraz posiada 3letnią gwarancję.