Lumitrix T2

Firma LumiTRIX to producent rewelacyjnych zewnętrznych projektorów multimedialnych z serii T2, które znajdą mnóstwo zastosowań.

LumiTRIX T2 nie potrzebuje dużej powierzchni do instalacji, zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (IP43), a także oferuje łatwą i w pełni zautomatyzowaną konfigurację. Wybór wyświetlanych materiałów i sterowanie realizowane są bezprzewodowo – przez sieć GSM (wbudowana karta SIM), co pozwala na jego montaż w trudno dostępnych miejscach i zapewnia niesłychaną elastyczność.
Internetowy interfejs administracyjny dostępny jest z pełnej gamy urządzeń: smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych. Użytkownik oglądający wyświetlany wielkoformatowy materiał może wejść z nim w interakcję – zagrać w grę, pokolorować wyświetlany obrazek czy przenieść się na stronę ze specjalnymi ofertami.
LumiTRIX T2 jest więc czymś więcej niż „kombajnem” multimedialnym do zastosowań zewnętrznych. To przede wszystkim nowość technologiczna, która uatrakcyjni każdy event korporacyjny, wciągając użytkowników w świat multimedialnej rozrywki. To również urządzenie, które sprawdzi się w każdej instalacji stałej, w której użytkownik chce mieć łatwy dostęp do zarządzania wyświetlaną treścią z dowolnego miejsca na Ziemi.